Lemiamame kėlinyje „Olimpia“ buvo išsiveržusi į priekį (60:59), o likus pusę kėlinio švieslentė fiksavo dar lygų rezultatą 63:63.

Tiboras Pleissas ataką užbaigė dėjimu su pražanga, Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius smeigė po tritaškį ir šeimininkai likus 2 min. atitrūko 72:63.

Per likusį laiką „Olimpia“ ekipai nepavyko sukurti stebuklo ir „Anadolu Efes“ serijoje iškovojo antrą pergalę – 77:65.

Ketvirtosios rungtynės vyks taip pat Stambule šį ketvirtadienį.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (5 rez. p., 17 naud.b.), Tiboras Pleissas 17 (5 atkov. k., 21 naud. b.), Shane Larkin 16 (1/2 dvit., 4/7 trit., 2/2 baudos, 24 naud. b.), Adrienas Moerman 8 taškai.

„Olimpia“: Devonas Hallas 16, Jerian Grant 11, Shavonas Shieldsas 9, Ben Bentil 8 taškai.

Ettore Messina vadovaujamai komandai nepadėjo traumuoti Malcolmas Delaney (pilvo trauma), Nicolo Melli (blauzdos trauma), Trey Kell (kojos trauma), Kostas Mitoglu suspenduotas dėl teigiamo dopingo testo.