Savo aikštėje naująjį FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjusi Trevizo „Nutribullet“ D grupėje 91:85 (23:22, 19:30, 23:12, 26:21) nugalėjo Rygos VEF krepšininkus.

Daugiau nei pusantro kėlinio aikštėje vyko lygi kova, tačiau prieš didžiąją pertrauką spurtavę svečiai įgijo dviženklę persvarą 52:42.

Po didžiosios pertraukos T. Dimšos pastangomis aikštės šeimininkai sugebėjo pavyti svečius. Lietuvis sukūrė vieną įspūdingiausių epizodų, kai blokavo varžovų metimą ir sugavęs kamuolį iš karto išprovokavo nesportinę pražangą.

Vis dėlto Rygos VEF krepšininkai sugebėjo išsaugoti intrigą, kai likus žaisti kiek daugiau nei 4 min. rezultatą išlygino (77:77). Savų žiūrovų palaikoma Trevizo komanda pergalės iš rankų nepaleido ir pačioje pabaigoje sėkmingiau sužaidusi šventė pergalę 91:85.

Galingais prasiveržimais krepšio link rungtynėse išsiskyręs T. Dimša aikštės šeimininkams per 30 min. pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo, blokavo metimą ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį Trevizo ekipoje žaidė tik Henry Simsas, kurio sąskaitoje 20 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 20 naudingumo balų.

VEF komandoje išsiskyrė Devondrickas Walkeris ir Jalenas Riley, pelnę atitinkamai 21 ir 17 taškų.

A grupės rungtynėse Vokietijoje Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco Di Sardegna“ 81:94 (12:27, 24:26, 23:24, 22:17) nusileido vietos Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkams.

Jau antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai susikrovė triuškinančią 18 taškų persvarą (35:17), o po didžiosios pertraukos skirtumas išaugo iki 24 taškų (64:40).

Paskutiniame kėlinyje svečiams vis dėlto pavyko kiek apkarpyti varžovų persvarą, tačiau nuo pralaimėjimo tai jų neišgelbėjo.

Pirmoje dvikovos dalyje viską prametęs E. Bendžius iš viso svečiams per 28 min. pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, dukart prasižengė, dukart suklydo, perėmė kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

Kovą dėl atšokusių kamuolių Sasario komanda pralaimėjo net 23:37.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė ir 28 naudingumo balus surinko Jonahas Radebaughas. 12 taškų pridėjo Yormanas Polas Bartolo, 13 - Tremmellas Dardenas, 10 - Justinas Simonas.

Sasario ekipoje rezultatyviausiai žaidė Davidas Loganas. Jo sąskaitoje 21 taškas. 19 taškų pridėjo Christianas Mekowulu, 17 - Anthony Clemmonsas, 16 - Tyusas Battle'as.

Vilniaus „Rytas“ H grupės varžybas pradės trečiadienį išvykoje dvikova su vokiečių Oldenburgo „EWE Baskets“. Jau įvykusiose kitose H grupėse rungtynėse Burgoso „San Pablo“ (Ispanija) 82:74 įveikė Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) komandą.