Aktyviai rungtynes Laikinojoje sostinėje pradėję pasvaliečiai pirmajame kėlinyje pirmavo net 11 taškų (23:12), tačiau it bundantis žvėris įsibėgėję žalgiriečiai jau antrojo kėlinio pabaigoje išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai – 44:39.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai varžovus į nokdauną pasiuntė trečiame kėlinyje, kurį laimėjo 35:13. Aikštės šeimininkai paskutiniame kėlinyje ėmė smagintis ir stengėsi įspūdingai užbaigti atakas – skirtumas išaugo iki 41 taško (93:52).

Galiausiai likus žaisti 4 minutes pagrindinis sirgalių noras buvo pamatyti švieslentėje skaičių 100. Šį desertą kaip ant lėkštutės jiems pateikė A. Kavaliauskas. Galutinis rezultatas – 106:64.

Tai antroji žalgiriečių pergalė LKL čempionate, o Pasvalio krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė antrą pralaimėjimą.

Šią akistatą praleido rezultatyviausias „Žalgirio“ žaidėjas Paulius Valinskas, pirmosiose rungtynėse pelnęs 16 taškų. 21-erių gynėjas išvykos į Didžiąją Britaniją metu susižeidė alkūnę.

Kitas LKL rungtynes kauniečiai žais rugsėjo 28-ą dieną Klaipėdoje su vietos „Neptūnu“, o „Pieno žvaigždės“ – spalio 4-ą dieną namie su Alytaus „Dzūkija“.

Žalgiris“: A. Milaknis ir B. Daviesas – po 14, K. Pangosas ir A. White'as – po 11, E. Ulanovas – 10, G. Masiulis – 9, A. Kavaliauskas ir D. Bostas – po 8, A. Toupane'as – 7, M. Arlauskas, V. Micičius (5 atk.k., 7 rez.p.) – po 5, P. Jankūnas – 4.

Pieno žvaigždės“: V. Bobrovas – 16 (10 atk.k.), A. Ausėjas – 11, T. Lekūnas – 10, M. Varnas ir N. Balašovas – po 7, I. Fiodorovas – 4, A. Žukarenka – 3, S. Hillas JR, R. Harrow ir J. Kazakauskas – po 2, T. Galeckas ir S. Babrauskas – po 0.