„Cavaliers“ ekipa turi neigiamą pralaimėjimų ir pergalių balansą. Klivlendo klubo lyderiui LeBronui Jamesui tokia situacija yra pirma per pastaruosius šešis metus, sezono pradžioje sužaidus bent 10 rungtynių, praneša tritaškis.lt.

L. Jamesas ketvirtajame kėlinyje po netaiklaus metimo neslėpė nusivylimo, neskubėjo grįžti į gynybą ir paliko komandą gintis keturiese, nors dar buvo šansų kabintis į pergalę.

Ohajo klubą daugiausiai skandino Johnas Wallas, kuris pelnė 28 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas (6/14 dvit., 2/7 trit., 4/7 baud.) ir Kyrie Irvingas (7/10 dvit., 0/6 trit., 8/10 baud.) po 22, Andersonas Varejao 10 (9 atk. kam.), Kevinas Love‘as 8 (8 atk. kam.), Shawnas Marionas 7.

„Wizards“: Johnas Wallas 28 (11/16 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Seraphinas ir Bradley Bealas po 12, Nene Hilario 10, Paulas Pierce‘as 9.

Dalaso „Mavericks“ klubas namuose rezultatu 140:106 sutrypė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus. Dalaso komandoje aštuoni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Dirkas Nowitzkis per pirmus tris kėlinius pelnė 23 taškus, ketvirtajame nežaidė, o „Mavericks“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

„Lakers“: Jeremy Linas 18 (6/8 dvit., 2/3 trit.), Kobe Bryantas 17, Jordanas Hillas 16, Carlosas Boozeris 12, Robertas Sacre 10, Wayne‘as Ellingtonas 8.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 23 (6/8 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), Chandleris Parsonsas 21, Monta Ellisas 20 (10 rez. perd.), J.J. Barea 16 (8 rez. perd.), Al-Farouq Aminu 13, Brandanas Wrightas 12, Jae Crowderis ir Jameeras Nelsonas po 10.