"Cleveland Cavaliers" - "Toronto Raptors" 86:87 (20:29, 24:24, 19:8, 23:26).

Išvengti jau penkto iš eilės pralaimėjimo "Cavs" krepšininkams nepadėjo ir pirmą kartą po traumos į aikštelę sugrįžęs Jeffas Mcinnisas (Džefas Makinisas). Klivlendo komanda savo sąskaitoje dabar turi 32 pergales ir 45 nesėkmes bei nukrito į 10-ąją poziciją Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje.

Mačas prasidėjo gana lygiai ir tiek vienai, tiek kitai ekipai buvo sunku atsiplėšti nuo varžovų saugesniu atstumu. Prabėgus pusei pirmojo kėlinio laiko vos 3 taškais priekyje buvo svečiai iš Toronto. "Cavs" padėtis truputį susikomplikavo ketvirčio pabaigoje, kuomet jie leido oponentams spurtuoti 8:0, ir to dėka "Raptors" gana įtikinamai laimėjo pirmą susitikimo dalį (29:20). Varžovų vytis Ž.Ilgausko klubui nesisekė ir toliau. Šeimininkai sugebėdavo priartėti iki 3-4 taškų, bet tada atkarpą vėl sėkmingiau sužaisdavo Toronto krepšininkai ir susigrąžindavo turėtą pranašumą. Taigi, prieš didžiąją pertrauką "Raptors" pirmavo 9 taškais.

Įspūdingai sužaistas trečiasis kėlinys atgaivino "Cavaliers" viltis šiose rungtynėse kovoti dėl pergalės. Per 12 minučių po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai ne tik panaikino 9 taškų deficitą, bet ir patys įgijo minimalų, 2 taškų, pranašumą. Viskas turėjo spręstis ketvirtame kėlinyje. Jį žymiai sėkmingiau pradėjo "Kavalieriai" ir iki pat 7-os minutės pirmavo 3-5 taškais. Likus žaisti truputį daugiau nė pusę paskutinio ketvirčio laiko Jalenas Rose'as (Džalenas Rouzas) išlygino rezultatą - 74:74. "Cavs" neprarado žaidimo kontrolės ir toliau didžiąją laiko dalį pirmavo. Iki mačo pabaigos likus 11 sekundžių LeBronas Jamesas (Lebronas Džeimsas) pataikė du baudos metimus ir vėl išvedė savo ekipą į priekį (86:84). Blogiausia kas galėjo nutikti Klivlendo krepšininkams nutiko pačią paskutinę sekundę: J.Rose'as pataikė tritaškį ir tiesiog išplėšė pergalę savo klubui.

Ž.Ilgauskas šiame mače rugntyniavo gana naudingai. Aikštėje praleidęs 37 minutes jis į oponentų krepšį įmetė 14 taškų (6/16 dvitaškių, 2/2 baudų) ir po krepšiais atkovojo 15 kamuolių. Lietuvis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, privertė 2 sykius suklysti varžovus, blokavo 2 priešininkų metimus, bet 3 kartus suklydo ir 4 prasižengė (viena pražanga buvo techninė).

Pralaimėjusiems 21 tašką (5/17 dvitaškių, 11/14 baudų) pelnė LeBronas Jamesas, taip pat atkovojęs 6 kamuolius. 18 taškų pridėjo Carlosas Boozeris (Karlosas Būzeris, 15 atk. kam.), 16 - Jeffas Mcinnisas (10 rez. perd.).

Nugalėtojų komandoje neginčijamas lyderis buvo Vince'as Carteris (Vinsas Karteris), kurio sąskaitoje 32 taškai (9/18 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 2/3 baudų), 8 atkovoti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. 15 taškų įmetė rungtynių didvyris Jalenas Rose'as (6 rez. perd.), 13 - Donyellas Marshallas (Donjelas Maršalas, 11 atk. kam.) ir 11 - Chrisas Boshas (Krisas Bošas, 10 atk. kam.).

"Sacramento Kings" - "New Orleans Hornets" 105:91 (27:22, 33:19, 16:19, 29:31).

"Kings": P. Stojakovič - 26 tšk., C. Webber - 24 tšk., 7 atk. kam., 6 rez. perd., B. Miller - 20 tšk., 10 atk. kam...D. Songaila - 9 min., 2 tšk. (1/1 dvit.), 3 pražangos, 1 per. kam., 1 klaida, 1 blokas.

"Hornets": D. Armstrong - 21 tšk., 8 atk. kam., 5 klaidos, J. Magloire - 20 tšk., 13 atk. kam., 8 klaidos, R. Traylor - 12 tšk.

Kitų susitikimų rezultatai:

"Indiana Pacers" - "New York Knicks" 107:86 (27:24, 20:13, 31:28, 29:21).

"Pacers": R. Artest - 26 tšk., J. O'Neal - 20 tšk., 9 atk. kam., J. Foster - 12 tšk., 10 atk. kam., A. Harrington - 12 tšk.

"Knicks": N. Mohammed - 20 tšk., 9 atk. kam., 4 blokai, T. Thomas - 16 tšk., S. Marbury - 10 tšk., 10 rez. perd., K. Thomas - 10 tšk., M. Sweetney - 10 tšk.

"Detroit Pistons" - "Orlando Magic" 102:86 (25:22, 34:23, 25:20, 18:21).

"Pistons": R. Wallace - 17 tšk., 11 atk. kam., 4 blokai, T. Prince - 12 tšk., B. Wallace - 12 tšk.

"Magic": T. Lue - 21 tšk., K. Bogans - 15 tšk., 9 atk. kam., J. Howard - 14 tšk.

"Golden State Warriors" - "Houston Rockets" 97:90 (27:22, 32:22, 22:24, 16:22).

"Warriors": T. Murphy - 20 tšk., J. Richardson - 19 tšk., 9 atk. kam., S. Claxton - 16 tšk.

"Rockets": J. Jackson - 19 tšk., S. Francis - 18 tšk., Y. Ming - 15 tšk., 8 atk. kam.

"Dallas Mavericks" - "Seattle SuperSonics" 118:108 (34:21, 24:30, 31:28, 29:29).

"Mavs": M. Finley - 24 tšk., D. Nowitzki - 23 tšk., 8 atk. kam., 4 blokai, A. Jamison - 17 tšk.

"Sonics": R. Allen - 20 tšk., B. Barry - 20 tšk., 3 blokai, A. Sesay - 19 tšk., 10 atk. kam.

"New Jersey Nets" - "Milwaukee Bucks" 98:103 (27:22, 30:26, 23:24, 18:31).

"Nets": R. Rogers - 26 tšk., 8 atk. kam., 3 blokai, R. Jefferson - 25 tšk., K. Kittles - 12 tšk.

"Bucks": D. Jones - 23 tšk., 11 rez. perd., M. Redd - 21 tšk., 9 atk. kam., D. Mason - 18 tšk.

"Los Angeles Lakers" - "Portland Trail Blazers" 80:91 (21:37, 19:14, 22:20, 18:20).

"Lakers": S. O'Neal - 17 tšk. (3/10 baudų), 12 atk. kam., 5 klaidos, 3 blokai, K. Bryant - 12 tšk. (5/17 dvit., 0/6 trit.), 8 rez. perd., G. Payton - 12 tšk.

"Blazers": D. Stoudamire - 24 tšk., Z. Randolph - 22 tšk., 9 atk. kam., D. Anderson - 17 tšk., 9 atk. kam., 8 rez. perd.

"Atlanta Hawks" - "Philadelphia 76ers" 100:103 (23:21, 12:24, 28:19, 29:28, 8:11) po pratęsimo.

"Hawks": S. Jackson - 26 tšk., 7 rez. perd., 6 per. kam., C. Crawford - 26 tšk., J. Collier - 18 tšk.

"76ers": W. Green - 26 tšk., 5 klaidos, E. Snow - 18 tšk., 9 rez. perd., A. McKie - 18 tšk., K. Thomas - 18 tšk., 9 atk. kam., S. Dalambert - 18 tšk., 18 atk. kam., 5 blokai

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.