„Aš džiaugiuosi, kad ėmiausi iniciatyvos, tai buvo ne pirmas ir ne paskutinis kartas. Džiaugiuosi, kad iškovojome pergalę“, - kalbėjo Jamesas.

Visgi šį mačą „Cavaliers“ laimėjo ne vien Jameso dėka. Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidė ir Ilgauskas. Krepšininkas iš Lietuvos šiose rungtynėse pelnė 23 taškus (11/17 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus bei 3 kartus suklydo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32, Žydrūnas Ilgauskas 23 (17 atk. kam.), Maurice‘as Williamsas 13, Andersonas Varejao 9 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Michaelas Reddas 20, Richardas Jeffersonas 19, Ramonas Sessionsas 16 (8 rez. perd.), Luke‘as Ridnour‘as 15.

„Nuggets“ rungtyniauja vis geriau

Denverio „Nuggets“ ekipa su Linu Kleiza Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo pergalę. „Nuggets“ išvykoje 106:97 (25:31; 35:23; 27:16; 19:27) palaužė Minesotos „Timberwolves“ komandą.

Rungtynių pradžioje „Timberwolves“ ekipa išsiveržė į priekį 9:0, visgi tai veikiausiai buvo vienintelis šios komandos blikstelėjimas. Jau neužilgo solidžią persvarą savo rankose turėjo „Nuggets“ krepšininkai.

Ketvirtajame kėlinyje Minesotos komanda dar mėgino kažką pakeisti, tačiau skirtumas buvo per didelis ir pergalę šventė „Nuggets“ ekipa.

„Nuggets“ šiose rungtynėse į priekį vedė Chauncey Billupsas bei Carmelo Anthony. Kartu šie krepšininkai pelnė net 52 taškus.

„Carmelo yra vienas geriausių žaidėjų lygoje ir jis bus dar geresnis, aš džiaugiuosi galėdamas rungtyniauti kartu su juo“, - po rungtynių savo komandos draugą apibūdino Billupsas.

Varžovų pergalę pripažinimo ir „Timberwolves“ klubo žaidėjai.

„Jie buvo verti pergalės, jie žaidė kokybišką ir gražų krepšinį. Jiems pavyko pelnyti daug nesunkių taškų, tačiau mes leidome jiems tai padaryti“, - klabėjo Ryanas Gomesas.

L. Kleiza šiose rungtynėse aikštelėje praleido 25 minutes. Krepšininkas pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir kartą suklydo.

„Nuggets“: Chauncey Billupsas 27, Carmelo Anthony 25 (10 atk. kam.), Linas Kleiza 15, Anthony Carteris 12 (9 atk. kam.), Nene 11 (7 atk. kam.), Dahntay Jonesas 8.

„Timberwolves“: Randy Foye 25, Alas Jeffersonas 20 (13 atk. kam.), Kevinas Love‘as 18 (12 atk. kam.), Ryanas Gomesas 11.

D.Songaila pelnė 16 taškų, „Wizards“ pralaimėjo

Eilinį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Vašingtono „Wizards“ ekipa su Dariumi Songaila. Ji namuose 98:102 (17:28, 28:27, 26:25, 22:27) turėjo pripažinti Atlantos „Hawks“ komandos pranašumą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 minutei Caronas Butleris tritaškiu išlygino rezultatą 98:98, tačiau Songailos klaida rungtynėse likus tik 33 sekundėms padovanojo pergalę svečiams, Alas Horfordas pelnė 2 taškus su pražanga bei atstatė 3 taškų pranašumą 101:98.

Deshawnas Stevensonas iki rungtynių pabaigos likus 7 sekundėms išprovokavo Mike‘o Bibby pražangą, tačiau prametė abi baudas, o pergalę užtvirtino 1 pataikytas Maurice‘o Evanso baudos metimas.

Songaila per 24 minutes praleistas aikštėje pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškių, 6/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo bei 5 kartus prasižengė.

„Hawks“: Mike‘as Bibby 21, Alas Horfordas 19 (13 atk. kam.), Maurice‘as Evansas 19 (9 atk. kam.), Joe Johnsonas 18, Marvinas Williamsas 14.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 26 (13 atk. kam.), Caronas Butleris 21 (10 atk. kam.), Darius Songaila 16, Antonio Danielsas 10, Andray Blatche 10.