Likus 2 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos labai svarbų tritaškį pataikė LeBronas Jamesas ir padidino aikštės šeimininkų skirtumą iki 7 taškų (87:80). Tačiau likus 18,8 sek. Stephenas Curry tritaškiu sumažino deficitą iki 91:94, bet pergalę baudų metimais įtvirtino L. tas pats Jamesas 96:91. Iš viso „Karalius“ Jamesas pelnė 40 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Australas Matthew Dellavedova įmetė 20 (5/11 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos), o Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.) ir J. R. Smithas - po 10 taškų.

„Warriors“ ekipai, kuri trečiame kėlinyje buvo atsilikusi 20 taškų, o likus 51 sek. dar turėjo solidų deficitą (83:92), Stephenas Curry pelnė 27 taškus (17 jų - paskutiniame ketvirtyje). Andre Iguodala surinko 15, o Davidas Lee, kuris net nežaidė pirmose dvejose finalo serijos rungtynėse - 11 taškų.

Teisėjas Danny Crawfordas, likus 17,5 sek., ginčytame epizode, kai dėl kamuolio prie šoninės linijos kovojo M. Dellavedova ir K. Thompsonas, po video peržiūros kamuolį grąžino aikštės šeimininkams. NBA ekspertai arbitrų (dar teisėjavo Marcas Davisas ir Derrickas Staffordas) darbą trečiose rungtynėse įvertino kritiškai.

Pirmą finalo serijos mačą savo arenoje „Golden State Warriors“ ekipa laimėjo 108:100, o antrą - taip pat po pratęsimo - pralaimėjo 93:95.

„Cavaliers“ komanda antrą kartą klubo istorijoje ir po aštuonerių metų pertraukos kovoja dėl NBA čempionų žiedų. „Kariai“ į finalą iškopė po 40 metų pertraukos, o NBA čempionais buvo trissyk (1947, 1956 ir 1975 metais).

Ketvirtas NBA lygos finalo serijos rungtynes komandos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku vėl žais Klivlande.

Rezultatas:

„Cavaliers“ - „Golden State Warriors“ - 96:91 (24:20, 20:17, 28:18, 24:36), - serija 2-1.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 40 (46 min., 12 atk., kam., 12/28 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 10/12 baudos), australas Matthew Dellavedova 20 (39 min., 5/11 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos), Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.) ir J. R. Smithas po 10, James Jonesas 7, rusas Timofejus Mozgovas 6 (3/6 dvitaškiai), Imanas Shumpertas 3, Mike'as Milleris 0 taškų (5 min.).

GSW: Stephenas Curry 27 (44 min., 6 atk. kam., 6 rez. perdav., 3/7 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai), Andre Iguodala 15 (4/4 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 1/2 baudos), Klay Thompsonas 14 (39 min., 4/9 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai), Davidas Lee 11 (4/4 dvitaškiai, 3/5 baudos), Draymondas Greenas 7 (7 atk. kam), Festus Ezeli 5, australas Andrew Bogutas, Shaunas Livingstonas ir brazilas Leandro Barbosa po 4,