Rungtynių pradžioje viešnios buvo išsiveržusios į priekį 17:11, 19:15, bet vėliau šeimininkės perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nebepaliko varžovėms vilčių pakovoti dėl pergalės. „Olimpia“ laimėjo atkarpą 12:0 ir antrojo kėlinio pradžioje įgijo aštuonių taškų pranašumą - 27:19.

Prieš ilgąją pertrauką Gardino klubas pirmavo 57:36, o 28-ąją min. padidino skirtumą iki 30 taškų (77:44). Per likusį laiką Kijevo komandai pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą.

„Olimpia“: Liubov Alioškina 23 (15 atk. kam.), Viktorija Šmatova 20, Ana Pokojova 16 (11 atk. kam.), Kateryna Kašlei 10 ta6k7.

„Tim-Scuf“: Olga Mazničenko 17, Krystyna Macko ir Ina Faschutdinova po 14, Natalija Gavryliuk 12 taškų (10 atk. kam.).