Po pirmo kėlinio kaunietės pirmavo 25:24. Antrame kėlinyje viešnios spurtavo ir 20-ąją min. įgijo 19 taškų persvarą - 57:38. Per trečiąjį kėlinį aikštelės šeimininkėms pavyko sumažinti skirtumą iki šešių taškų (68:74), o 37-ąją min. „Lemminkainen“ jau pirmavo 87:82.

Visgi po Santos Okockytės ir Courtnay Pilypaitis tritaškių likus žaisti pusantros minutės į priekį 88:87 vėl išsiveržė Kauno komanda. Bet netrukus tolimą metimą pataikė ir „Lemminkainen“ puolėja Lina Aglinskaitė. Per paskutinę rungtynių minutę aikštelės šeimininkėms persverti rezultato nebepavyko.

Nugalėtojų komandai 16 taškų pelnė Rita Milieškienė, po 13 taškų pridėjo Lina Aglinskaitė (tritaškiai - 4/6) ir Gabrielė Gutkauskaitė, 12 - Julita Bungaitė (8 atk. kam.), o po 11 - Sandra Vaitkutė ir Inesa Visgaudaitė.

Kovą BWBL čempionate nuo antrojo etapo, kaip ir klaipėdietės, pradėjusiai Kauno ekipai Aija Putninia pelnė 18, Tatsiana Lichtarovič - 17, Vita Kuktienė - 15, Vaida Sipavičiūtė - 13, o Santa Okockytė - 11 taškų.

Trečiadienį D grupėje susitiks Gardino „Olimpia“ (Baltarusija) ir Kijevo „Tim-Scuf“ (Ukraina) komandos.

Elito diviziono varžybose, po kurių paaiškės finalo ketverto dalyvės, dalyvauja aštuonios komandos.