Prienų ekipos gretose debiutavę latvis Davis Lejasmeieris pelnė 6 taškus. Rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų surinkęs Gintaras Leonavičius, 14 taškų pridėjo kitas pernai Panevėžio „Lietkabelio“ gretose rungtyniavęs žaidėjas – Kšištofas Lavrinovičius.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo šeimininkai – 26:21. Antrajame kėlinyje „Skycop“ pabėgo į priekį ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 18-os taškų pranašumą – 52:34.

Po ilgosios pertraukos susiėmę „Šilutės“ krepšininkai atsilikimą sumažino, tačiau pergalę savo rankose išlaikė prieniškiai – 91:83.

„Skycop“: Gintaras Leonavičius 15, Kšištofas Lavrinovičius 14, Maverickas Morganas 13, Ovidijus Varanauskas ir Mindaugas Lukauskis po 10, Austinas Ariansas 8, Arnas Labuckas ir Davis Lejasmeiers po 6 , Darjušas Lavrinovičius 5, Dainius Šalenga 4 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)