Victoro Garcia auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 69:71 (21:21, 13:21, 17:12, 18:17) nusileido Saragosos „Tecnyconta“ (7-6) krepšininkams.

Renaldo Seibučio atstovaujama ekipa prasidėjus paskutinei minutei dar atsilikinėjo 68:69 ir neturėjo kamuolio, tačiau tuomet „Gran Canaria“ pradėjo byrėti.

Eulis Baezas prametė du tritaškius iš eilės, o likus žaisti 29 sekundes baudų metimais rezultatą persvėrė Stanas Okoye.

Netrukus E. Baezas dar kartą netaikliai atakavo iš toli, S. Okoye pridėjo dar vieną baudos metimą (72:69), o paskutinę sekundę E. Baezas ketvirtą kartą per minutę švystelėjo netaiklų tritaškį.

27 minutes ant parketo praleidęs R. Seibutis prie pergalės prisidėjo 9 taškais (2/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), 2 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

„Tecnyconta“: Stanas Okoye 22 (8 atk. kam.), Nemanja Radovičius 14, Renaldas Seibutis ir Franas Vasquezas po 9.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 14, Albertas Oliveris 10, D.J. Strawberry 8, Andžejus Pasečnikas ir Eulis Baezas (1/6 trit.) po 7.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)