Paskutiniame „Big Baller Challenge“ draugiškų rungtynių ciklo mače Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipai vadovauja brolių Ballų tėvas LaVaras. Jis šiame susitikime yra oficialus komandos vyriausiasis treneris.

Prasidėjus mačui tribūnose netrūko laisvų vietų, ypač arenos pakraščiuose. Ir tai yra savaime suprantama: tai jau nebe pirmosios „Vytauto“ rungtynės su broliais Ballais, o ir sportinės intrigos tokiuose susitikimuose nedaug.

Po pirmo ketvirčio 32:24 pirmavo „Vytautas“. Mačą sėkmingai pradėję broliai LiAngelo ir LaMelo Ballai per pirmas 10 min. pelnė po 7 taškus.

Kaip ir buvo galima tikėtis, antrame ketvirtyje komandos taip pat daugiau dėmesio skyrė puolimo veiksmams nei kibiai gynybai. Svečiams vienu metu pavyko išsiveržti į priekį 57:56.

Po dviejų ketvirčių 68:66 pirmavo „Vytautas“. Abu broliai Ballai pirmą mačo pusę žaidė be keitimų.

Po pertraukos trečiame kėlinyje „Vytautas“ atitrūko ir besibaigiant trečiam kėliniui pirmavo solidžia 20-ies taškų persvara.

Ketvirtame kėlinyje komandos mėgavosi puolimu ir pernelyg nesijaudino dėl gynybos.

Rungtynių komentatoriai tarptautinei auditorijai nevengė papasakoti įdomių faktų apie Lietuvą ir ne kartą ragino apsilankyti mūsų šalyje. Kalbant apie mačą stebėjusių žmonių skaičių, lyginant su pirmosiomis rungtynėmis auditorija maždaug šešiskart buvo mažesnė nei pirmos transliacijos metu.

Nors ekipas skyrė daugiau nei 20 taškų, LaVaras Ballas nestokojo pastabų žaidėjams ir ragino auklėtinius nesustoti.

Ir „Vytautas“ nesustojo varžovus sutriuškinęs net 151:120 (32:24, 36:42, 49:31, 34:23).

LaMelo Ballas pelnė net 40 taškų (15/26 dvit., 3/10 trit., 1/1 baudų met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų. Tai pirmasis 16-mečio trigubas dublis jo karjeroje.

Nedaug nuo jaunesniojo brolio atsiliko LiAngelo Ballas per 37 min. pelnęs 31 tašką (8/18 dvit., 3/14 trit., 6/8 baudų met.), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Vytautas“: Lamelo Ballas 40, LiAngelo 31, Edvinas Šeškus 22, Regimantas Miniotas 20, Justas Sinica 12, Kervinas Bristolis 11 taškų.

„Jonava“: Brytonas Antonio Hobbsas 28, Tomas Miškinis 20, Martynas Pacevičius 16, Justas Vazalis 15, Heng Yu 12, Dovydas Redikas ir Karolis Šarukas po 7 taškus.

Sekmadienį „Jonava“ žaidė net trečiąsias rungtynes per tris dienas. Penktadienį NKL pirmenybėse „Jonava“ 69:75 nusileido Vilniaus „Perlui“, o šeštadienį 91:87 palaužė „Tauragės“ krepšininkus. Svarbiausiu pergalės kalviu tapo Dovydas Redikas, pelnęs 20 taškų ir likęs šalia trigubo dublio: atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Prienų-Birštono „Vytautas“ šeštadienį LKL čempionate metė rimtą iššūkį Utenos „Juventus“ (8/13) klubui, bet galiausiai pralaimėjo 78:86 (26:21, 17:20, 16:19, 19:26).

LKL pirmenybėse tiek Ballams, tiek „Vytautui“ sekasi nekaip: jie prieš tai net 93:116 neprilygo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“, o iš viso pralaimėjo jau aštuonis susitikimus iš eilės ir žengia paskutinėje, dešimtoje, turnyro lentelės vietoje.

Mačas su „Jonavos“ ekipa – penktasis ir paskutinis „Big Baller Brand Challenge“ mačas. Šiame draugiškų rungtynių cikle „Vytautas“ neklydo – laimėjo visus penkis susitikimus.

Pirmoje akistatoje „Vytautas“ įveikė Kauno „Žalgiris-2“ jaunimą (90:80), sutriuškino Vilniaus „Lietuvos rytą-2“ (130:93), palaužė NKL lyderę Šakių „Vyčio“ ekipą (93:89) bei neįtikėtino rezultatyvumo mače 147:142 pranoko Alytaus „Dzūkiją“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)