Trečiadienį patys dvyniai paskelbė pateikę ieškinį Kauno apylinkės teismui, kuriuo prašo įpareigoti bendrovę „Kauno arena“ įleisti juos į didžiausią šalyje areną.

Pastarosios durys visiems laikams Maciams užsivėrė po daug atgarsių susilaukusio incidento, kai vienas iš Lietuvos krepšiniui dedikuotomis tatuiruotėmis pagarsėjusių brolių – Nauris – prie arenos išėjimo trenkė R. Fernandezui į veidą.

Tuomet Eurolyga uždraudė broliams iki gyvos galvos lankytis turnyro rungtynėse visame žemyne, visiems laikams užvertos ir „Žalgirio“ arenos durys, o klubas turėjo sumokėti 25 tūkst. eurų baudą.

Macių išplatintame pranešime broliai skundžiasi Kauno „Žalgirio“ klubo ir arenos vadovo Pauliaus Motiejūno „pažadais ir elgesiu“, pažymima, esą Normundas Macius 10 metų negali lankytis rungtynėse ar koncertuose „apskritai be jokios kaltės“.

Primename, kad prieš dešimtmetį didžiulį skandalą krepšinio pasaulyje sukėlusį įvykį tyrė ir teisėsauga, Nauris Macius tuomet buvo pripažintas kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir susilaukė 1300 litų (380 eurų) dydžio baudos.

Lietuvos pilietybę turintys broliai tuo metu gyveno Rygoje (Latvija), neseniai jie persikraustė į Kauną.

Įdomu, jog žinia apie jų ieškinį „Žalgirio“ arenos valdytojams pasirodė kauniečių rungtynių su tuo pačiu „Real“, kuriam vis dar atstovauja R. Fernandezas, išvakarėse.

Papildyta 15.00 val. Reaguodami į pasirodžiusią informaciją apie brolių Macių ieškinį, savo komentarą pateikė atsakove byloje tapusios „Žalgirio“ arenos atstovai.

„Apie pateiktą ieškinį sužinojome visai neseniai, todėl su teisininkais dar nagrinėjame gautą medžiagą. Ką tikrai galime pasakyti, kad broliai Maciai yra padengę tik nedidelę dalį baudos, kurią dėl jų elgesio „Žalgirio“ klubui paskyrė Eurolyga.

Skiriant baudą, Eurolyga atsižvelgė į klubo poziciją neįleisti brolių Macių į jokius „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius ir, remdamasi šiuo įsipareigojimu, skyrė tik ketvirtadalį maksimalios baudos, kuri ne tik galėjo siekti 100 tūkst. eurų, bet ir reikšti atimtus taškus turnyro lentelėje ar net pašalinimą iš varžybų.

Tai iki šiol išlieka išskirtiniu atveju „Žalgirio“ arenos ir klubo istorijoje, todėl buvo imtasi atitinkamų priemonių. Eurolyga, savo ruožtu, nusprendė iki gyvenimo galo uždrausti broliams Maciams lankytis jos organizuojamose varžybose, įskaitant Eurolygą ir Europos taurę, visų klubų buvo pareikalauta neįleisti jų į rungtynes“, – rašoma atsakyme į Delfi klausimus.

Priduriama, kad viešai žadėję surinkti pinigų „Žalgiriui“ paskirtai baudai apmokėti, broliai Maciai kompensavo tik penktadalį reikalingos sumos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės