Po pergalės „Zanavykas“ pakilo į 9-ą turnyro lentelės vietą. Devintą pralaimėjimą iš eilės patyrusi Radviliškio ekipa lieka paskutinė – penkiolikta.

Po pirmojo kėlinio pirmavę minimaliu skirtumu (18:17) „Radviliškio-Juodelių“ krepšininkai palūžo antrame. Svečiai spurtavo 12:2, įgijo dviženklę persvarą (29:41) ir didino ją iki trečiojo kėlinio pabaigos, kuomet pirmavo didžiausia – 23 taškų – persvarą (48:71).

Šeimininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (72:78), tačiau persverti rezultatą savo naudai pritrūko jėgų ir laiko.

Šakių komandai daugiausiai taškų pelnė Paulius Abramavičius – 16. Renaldas Simanavičius įmetė 15, Paulius Beliavičius – 14, Paulius Kleiza – 13, Vytas Vaikšnis – 9 taškus.

Radviliškio komandą į priekį tempė Tomas Rakauskas ir Lukas Pipiras, surinkę po 14 taškų. Dariaus Griciaus sąskaitoje – 9 taškai.

Kauno „JAZZ-KTU“ komanda (8-6) penktadienį savo aikštėje 76:92 (19:23, 15:20, 17:26, 25:23) neprilygo VilniausVilnius-MRU“ (7-7) ekipai ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Rolando Urkio auklėtiniai rungtynes pradėjo pakiliai ir pirmavo 9:2, tačiau varžovai jau antro kėlinio viduryje turėjo dviženklę persvarą. Aikštelės šeimininkai bandė surengti spurtą įpusėjus ketvirtajam kėliniui, tačiau sostinės krepšininkai atsilaikė ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultu 76:92.

Šiose rungtynėse „JAZZ-KTU“ gretose debiutavo sunkusis krašto puolėjas Rokas Grinius. Krepšininkas per 28 minutes pataikė visus mestus dvitaškius ir pelnė 10 taškų bei surinko 15 naudingumo balų.

Šeštadienį šios komandos vėl žais Vilniuje – tai bus pirmos antrojo rato rungtynės.

„JAZZ-KTU“ ekipai Mantvydas Stašelis pelnė 15 taškų, Deividas Sabeckis 14, Artūras Lencevičius 12, Rokas Grinius 10.

„Vilnius-MRU“ komandai Dovis Bičkauskis surinko 25 taškus, Dominykas Domarkas 22, Antanas Udras 17, Remigijus Sugintas 11.