Gianmarco Pozzecco auklėtiniai svečiuose antrą kartą 78:83 (24:21, 23:16, 7:20, 24:26) neatsilaikė prieš Venecijos „Umana Reyer“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių atsilieka jau 0:2, nes pirmąją dvikovą po pratęsimo taip pat pralaimėjo.

Sėkmingai pirmoje mačo pusėje žaidęs ir saviškiams leidęs susikrauti net 17 taškų pranašumą (47:30) Eimantas Bendžius po didžiosios pertraukos visiškai atšalo ir prametė viską, ką metė.

Iš viso Eimantas per 28 minutes surinko 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/10 tritaškis, 1/2 bauda) ir sugriebė 9 kamuolius.

Venecijos ekipą į priekį vedė Stefano Tonutas su 27 taškais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)