Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ ekipa (2/2) su Eimantu Bendžiumi svečiuose net 58:102 (15:20, 7:29, 17:29, 19:24) neatsilaikė prieš „Barcelona“ komandą (4/0).

E. Bendžius per 22 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 atšokusius kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviau žaidė tik 19 taškų įmetęs Mattas Thomasas. Kartu su juo E. Bendžius surinko daugiau nei pusę visos savo komandos taškų.

Daugiau nė vienam Galicijos klubo žaidėjui nepavyko peržengti 5 taškų ribos.

Nepasisekė ir Sauliaus Kulviečio atstovaujamai Badalonos „Joventut“ (0/3) komandai, kuri paskutinėmis mačo akimirkomis namuose 73:76 (26:13, 15:20, 15:25, 17:18) pralaimėjo prieš Tenerifės „Iberostar“ (3/1).

S. Kulvietis per 28 minutes į varžovų krepšį įmetė 6 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei surinko 11 naudingumo balų.

Ispanijos čempionate toliau nerungtyniauja Jonas Mačiulis, kurio neregistruojanti Madrido „Real“ komanda (4/0) svečiuose 86:82 (17:18, 26:21, 18:23, 25:20) nukovė čempionę Valensijos „Basket“ (3/1).

Į pergalę Pablo Laso auklėtinius vedė Slovėnijos rinktinės duetas: 18 taškų pelnė Anthony Randolphas, o 16 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Luka Dončičius.