Pirmąsias antrojo rato Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo atsilikdami 0:5 ir 2:8, tačiau įsijungęs žaliai baltųjų varikliukas Kevinas Pangosas padėjo svečiams išlyginti žaidimą.

Pirmąjį kėlinį visus 9 dvitaškius pro šalį metę Serbijos čempionai laikėsi tik dėka taiklių baudos metimų ir puikios kovos dėl puolime atšokusių kamuolių.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Šarūno Jasikevičiaus pasitikėjimą pateisino naujokas Beno Udrihas. 8 mėnesius nė vienoje komandoje nežaidęs slovėnų veteranas pelnė 4 taškus iš eilės ir padėjo 10 minučių atkarpą žalgiriečiams laimėti 18:16.

Atkakli kova taškas į tašką vyko iki pat didžiosios pertraukos, kuomet 7 taškų spurtą pradėję aikštės šeimininkai trečiojo ketvirčio pradžioje visiškai perėmė iniciatyvą 38:31.

Lietuvos čempionų klaidos ir netaiklūs metimai neleido pavyti Serbijos čempionų. Pastarieji trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo jau 9 taškais – 48:39. Jų spurtą trečiuoju savo taikliu tritaškiu šį sezoną nutraukė Axelis Toupane'as.

Tarsi iš miego pažadinti žalgiriečiai sėkmingai baigė pora atakų, o K. Pangosas tritaškiu išlygino rezultatą – 48:48. Tačiau tai aikštės šeimininkų nesutrikdė.

„Crvena Zvezda“ krepšininkai smeigė tris tritaškius, išnaudojo K. Pangoso nesportinę pražangą ir pirmą kartą nutolo dviženkliu skirtumu – 60:50.

Klaidomis varžovams padėję žalgiriečiai leido Belgrado ekipai išlaikyti dviženklį pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. “Crvena Zvezda“ triumfavo 77:65.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionai žais sausio 12-ą dieną Kaune su Malagos „Unicaja“.

„Žalgirio" komandoje išsiskyrė Kevinas Pangosas. Lyderis pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo. Sunkiai sekėsi 10 taškų pelniusiam komandos kapitonui Pauliui Jankūnui.

Nesėkme pažymėtas ir Lietuvos čempionų naujoko slovėno Beno Udriho debiutas. Įžaidėjas per 9 minutes aikštėje pelnė 4 taškus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Tai buvo pačios nerezultatyviausios Š. Jasikevičiaus auklėtinių rungtynės Eurolygoje šį sezoną. Mažiausiai – 66 taškus – žaliai baltieji iki šiol buvo pelnę dvikovoje su Madrido „Real“ Kaune.

Žalgiris“: Kevinas Pangosas 19 (4/6 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 7 atk.k., 3 rez.p.), Paulius Jankūnas 10, Aaronas White'as 9, Edgaras Ulanovas 8, Artūras Milaknis 6, Beno Udrihas 4, Axelis Toupane'as 3, Antanas Kavaliauskas, Vasilje Micičius ir Brandonas Daviesas po 2.

Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 16 (10 rez.p.), Dejanas Davidovacas 13, Dylanas Ennisas 12, Nemanja Dangubičius 9, Milko Bjelica 7.