Pirmajame pusfinalyje dominavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 89:58 (25:18, 21:12, 21:13, 22:15) sumindė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.

19 taškų pelniusio Mariaus Grigonio vedamas „Žalgiris“ puikiai atakavo iš toli: kauniečiai pataikė net 10 tritaškių iš 17 (58 proc. taiklumas), kai panevėžiečiai įmetė tik 3 iš 23 (13 proc. taiklumas).

Rungtynės prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui „Žalgiriui“ pavyko kiek atitrūkti 25:18.

Antrajame ketvirtyje kauniečiai pradėjo bėgti į priekį. Spurto 19:4 dėka jie nutolo 39:20. Negana to, „Lietkabelis“ prarado traumą patyrusį Žiga Dimecą.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ nemažino apsukų ir toliau didino savo persvarą. Prieš lemiamą kėlinį Kauno komanda triuškino varžovus jau 63:47.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu su pralaimėjimu susitaikę Nenado Čanako auklėtiniai dar labiau atsiliko bei leido žalgiriečiams švęsti.

„Žalgiris“ kovą dėl titulo sekmadienį pradės 17.40 val., kai „Lietkabelio“ kova dėl bronzos prasidės 14 val. Kauniečių varžovu finale taps Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtojas. Šio pusfinalio pralaimėtojas mažajame finale susigrums su panevėžiečiais.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 19 (3/5 trit., 27 n.b.), Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas po 13, Edgaras Ulanovas 10, Antanas Kavaliauskas 8.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 12 (8 atk. kam.), Ikenna Iroegbu 11, Simas Jasaitis 10, Paulius Valinskas 8 (2/14 metimai), Jamaras Wilsonas 6.

Čempionų titulą ginantys kauniečiai į pusfinalį pateko nesunkiai susitvarkę su „Šiauliais“. „Lietkabelis“ ketvirtfinalyje eliminavo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Iki šiol šį sezoną Kauno ir Panevėžio ekipos „Betsafe-LKL“ čempionate buvo susitikusios du kartus – pergales 71:58 ir 73:69 šventė „Žalgirio“ krepšininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (177)