Nors pergalė pasiekta solidžia persvara, tačiau rungtynės nebuvo labai lengvos. Nė vienai ekipai didžiąją jų dalį nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, o po dviejų kėlinių Lietuva pirmavo, tačiau komandas skyrė vos 2 taškai - 33:31.

Vis dėlto pergalę įtvirtino ketvirtasis kėlinys. Jį lietuviai laimėjo rezultatu 26:22 bei šventė pergalę 82:71.

Šiose rungtynėse nežaidė komandos lyderis Domantas Sabonis.

Lietuva: Matas Budrys 20, Aidas Einikis 16, Dominykas Zupkauskas ir Domantas Pavlovskis po 10, Raimundas Žuklevičius ir Edvinas Rupkus po 6, Tautvydas Paliukėnas 5, Antanas Krimelis 4, Deividas Žemgulis 3 (9 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 2 taškai. Mantas Montvila taškų nepelnė, o Domantas Sabonis nežaidė.

Ukraina: Aleksandras Kobetsas 25, Ilja Sodorovas ir Nikita Vojevoda po 9, Kyrylo Podkovyrovas 8 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.