Praėjusio sezono BBL pirmenybių čempionas „Ventspils“ jau nuo rungtynių pradžios norėjo pasiųsti 2012/2013 m. čempionato vicečempionus į nokdauną – 2:10, 6:18. Iš miego Prienų komandą pabudino penki D. Šalengos taškai bei Ž.Janavičiaus dvitaškis. Po pirmojo kėlinio „TonyBet“ atsiliko tik – 15:18.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui po latvių krepšininko D. Lejasmeierso dvitaškio „Ventspils“ vėl nutolo – 24:31. Į varžovų bandymus įgyti didesnę persvarą Prienai turėjo atsakymą – taiklius D. Šalengos tritaškius metimus, kurie po pirmosios rungtynių dalies išlaikė latvius per pasiekiamą atstumą – 33:37.

Trečiąjį kėlinį latviai pradėjo užsivedę, inicijuodami spurtą 3:14 – 36:50. Susikrovę dviženklę persvarą „Ventspils“ krepšininkai kontroliavo situaciją trečiajame ketvirtyje ir neleido „TonyBet“ ekipai priartėti – 38:51.

Paskutiniame ketvirtyje Prienų krepšininkai bandė kabintis varžovams į atlapus. Sužaidus beveik 6 minutes ekipas skyrė 5 taškai – 52:57. Tiesa, tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti „TonyBet“ klubui. Drausmingai sužaidę rungtynių pabaigą rungtynes laimėjo BBL čempionai „Ventspils“ krepšininkai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Maris Gulbis, surinkęs 15 taškų, 13 – pridėjo Sandis Valters, po 7 pelnė Akselis Vairogs ir Krystopheris Fyberis.

Prienų ekipoje išsiskyrė Dainius Šalenga ir Žygimantas Janavičius, įmetę po 11 taškų, 10 – pelnė Martynas Linkevičius.

BBL taurės finalo dvikoje susitinka pusfinaliuose triumfavę Kėdainių „Nevėžis“ ir Tartu „Rock“ klubai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)