Sužaidus tris minutes rezultatas buvo 4:6, bet tuomet „Ventspils“ spurtavo 16:2 ir nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų.

Dvigubu rezultatu palangiškiai pralaimėjo ne tik rungtynes, bet ir kovą po krepšiu (20:39), bei atliko dvigubai mažiau rezultatyvių perdavimų (8:16). Pagal naudingumo balus rezultatas tiesiog neįtikėtinas – 17:118.

Rezultatyviausiai „Palangos“ gretose žaidė Modestas Kumpys, pelnęs 11 taškų. 10 pridėjo Evaldas Lengvinas.

„Ventspils“ ekipai 18 taškų surinko Simsas Donaldas, o 11 taškų prie pergalės prisidėjo Janis Timma. Po 10 pelnė Martinsas Meiersas ir Vernonas Teelas.

Pasvalyje vykusiose rungtynėse vietos „Pieno žvaigždės“ (1/0) rezultatu 97:70 (27:15, 22:20, 22:20, 26:15) nugalėjo Kauno „LSU-Baltų“ (0/1) ekipą ir tapo D grupės lyderiais.

Visas rungtynes pirmavę Pasvalio krepšininkai neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Tiesa, rezultatas triuškinamu tapo tik ketvirtame kėlinyje.

Labiausiai prie „Pieno žvaigždžių“ pergalės prisidėjo Trevonas Hughesas (17 taškų). Vaidas Čepukaitis ir Yancy Gates'as pelnė po 14, Paulius Beliavičius pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 24 taškus surinkęs Mindaugas Stašys. Vidmantas Sragauskis įmetė 17, Arūnas Sakalauskas – 12 taškų.

Ne ypač lengvą pergalę pirmosiose savo Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse iškovojo „Šiauliai Triobet“ (1/0), namuose 81:69 (23:16 14:20 29:14 15:19) įveikę Atyrau „Barsy“ (0/1) ekipą, kurios garbę gina Edgaras Želionis.

A grupės rungtynėse šiauliečiams kiek labiau atsiplėšti pavyko tik po ilgosios pertraukos. Mat po pirmųjų dvidešimties rungtynių minučių aikštės šeimininkai pirmavo vos tašku (37:36). Vis dėlto sėkmingas trečias kėlinys (29:14) „Šiaulių Triobet“ krepšininkams padėjo susikrauti 16 taškų persvarą (66:50), kurios pakako, kad šiauliečiai švęstų pergalę 81:69.

E. Želionis pralaimėjusiesiems per beveik 22 minutes pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 5 ir prarado 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, kartą buvo blokuotas. Aukštaūgis nebaigė rungtynių dėl išnaudoto 5 pražangų limito, tačiau taip pat pats išprovokavo 5 varžovų pražangas.

„Šiauliai Triobet“: Laurynas Samėnas 17, Papa Dia 15 8 atk. kam.), Lewsisas Jacksonas (6 rez. perd.) ir Vitali Liutyčius po 10, Julius Jucikas 7 taškus.

„Barsy“: Fredrickas Zambalistas 20, Vadimas Matukevičius 14 11 atk. kam.), Michailas Jevstignevas 11, Julijus Kornušovas 9, Edgaras Želionis 6 taškai.

Baltijos krepšinio lygos (BBL) C grupės varžybose antrąją pergalę iškovojo „Prienų“ (2/0) krepšininkai, 88:69 (18:15 22:25 18:8 30:21) įveikę BBL taurės nugalėtoją Rakverės „Tarvas“ (0/1) ekipą.

Nors pergalė pasiekta 19 taškų skirtumu, tačiau rimtesnį pranašumą Prienų miestelio krepšininkams pavyko įgyti tik po ilgosios pertraukos, kai trečią kėlinį laimėjo 18:8. Per lemiamą ketvirtį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo pranašumą tik padidino bei šventė pergalę 88:69.

Šia dvikova „Prienų“ išvyka į Estiją nesibaigia - šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalių savininkai stos į kovą su Talino „Kalev“ ekipa, kuri pirmosiose savo rungtynėse 75:77 nusileido Rygos „Barons kvartals“.

Išvykos metu Lietuvos ekipa verčiasi išretėjusia sudėtimi - komanda į Estiją išvyko be traumuotų Pauliaus Ivanausko ir Tautvydo Šležo.

„Prienai“: Žygimantas Janavičius 19 (6 rez. perd.), Gintaras Kadžiulis 17, Artūras Milaknis 16, Gediminas Orelikas 14, Artūras Valeika 10 (9 atk. kam.), Siimas-Sanderis Vene 7 taškai (9 atk. kam., 3 per. kam.).

„Tarvas“: Reimo Tammas 18, Juris Umbrasko 17, Raitis Grafas ir Kaido Saksas po 8 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.