Pirmą kėlinį latviai dar bandė priešintis - po dešimties minučių komandas skyrė septyni taškai - 24:17.

Per antrą kėlinį klaipėdiečiai įmetė net 40 taškų, o tuo tarpu svečiai - tik 15 taškų bei nuo varžovų atitrūko daugiau nei 30 taškų - 64:32.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai nesiruošė mažinti apsukų ir toliau savo miesto aistruolius džiugino gražiais prasiveržimais. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 44 taškai - 89:45.

Susidarė toks įspūdis, kad latviai anksčiau laiko susitaikė su pralaimėjimu ir tik laukė kuomet nuskambės sirena, skelbianti rungtynių pabaigą.

Rezultatas:

„Neptūnas“ - BK „Jelgava“ - 123:59 (24:17, 40:15, 25:13, 34:14).

„Neptūnas“: Simas Galdikas 26 (16 atk. kam.), Raimundas Danys 25, Arinze Onuaku 17, Artūras Valeika 13 (7 atk. kam.), Artūras Bruninis ir Mindaugas Stašys (9 rez. perd.) po 11, Martynas Mažeika 8 taškai.

BK „Jelgava“: Edgaras Kruminis 16, Kalvis Kruminis 14, Armandas Senkanis ir Andris Justovicas po 9, Kasparas Paegle 6 taškai.