Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse, sužaidus penkias minutes "Lietkabelis" pirmavo 4:2. Po truputį įsibėgėję aikštės šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje susikrovė dviženklį pranašumą - 24:13. Ilsėtis Panevėžio krepšininkai išėjo pirmaudami 39:26. Po didžiosios pertraukos varžovams nebepavyko perlaužti įvykių eigos, ir panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu 74:60.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darius Griškėnas, pelnęs 12 taškų. Tauras Jogėla ir Martynas Andriukaitis prie pergalės pridėjo po 11 taškų.

Estų ekipai Joonas Jarvelainenas įmetė 19, o Raitis Grafas 18 taškų.

Pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos A grupės rungtynėse patyrė "Palangos" (1/3) krepšininkai. Rimvydo Samulėno auklėtiniai svečiuose 50:83 (16:22, 7:22, 12:25, 15:14) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "Ventspils" (5/0) ekipai.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriame "Palanga" pralaimėjo atkarpą 2:19. Prieš pat didžiają pertrauką patyrę tokį smūgį, palangiškiai atsigauti nebesugebėjo. Trečiame kėlinyje latviai ėmė triuškinti varžovus.

"Ventspils": Davisas Lejasmeiersas 15, Ronalds Zakis 12, Donaldas Simsas 11 taškų.

"Palanga": Evaldas Lengvinas 14, Parrishas Brownas 12 taškų.

Eilinę pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo "Prienai" (6/0). Virginjaus Šeškaus auklėtiniai C grupės rungtynėse namuose 91:64 (16:17, 25:20, 31:11, 19:16) pranoko Vilniaus "Sakalus" (2/2).

Rungtynių iniciatyvą prieniškiams perimti pavyko antrajame kėlinyje, tačiau besibaigiant ketvirčiui vilniečiai sumažino savo atsilikimą. Pats rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos - "Prienai" laimėjo kėlinį rezultatu 31:11 ir neliko abejonių, kas taps rungtynių nugalėtojais.

"Prienai": Gintaras Kadžiulis 17 (9 rez. perd.), Gediminas Orelikas 16, Arminas Urbutis 13, Artūras Valeika 12, Paulius Ivanauskas 10 taškų.

"Sakalai": Paulius Dambrauskas 12, Evaldas Baniulis, Žygimantas Šeštokas, Ignas Ramašauskas (6 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) po 8 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.