Vilniečiai varžovus į nokautą pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 25 taškų skirtumu – 34:9.

Šeimininkams Arvydas Gydra pelnė 20 taškų (3/5 tritaškiai), Aivaras Kiaušas – 14 (21 naud. bal.), Laurynas Samėnas – 10 (5 rez. perd.), Paulius Joneliūnas – 8, Rolandas Matulis pridėjo 7 taškus (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Robertas Mednis surinko 16, Eduardas Kikutis – 15 taškų.

Panevėžio „Techaso“ krepšininkai irgi šventė antrą pergalę iš eilės. Šįkart panevėžiečiai po pratęsimo 75:74 (15:24, 21:14, 13:13, 19:17; 7:6) nugalėjo Valmieros „Valmiera“ ekipą.

Likus 3 sekundėms iki ketvirto kėlinio pabaigos, Latvijos ekipos krepšininkas sumetė abu baudos metimus ir išlygino rezultatą (68:68), o panevėžiečiai per likusį laiką įmesti į krepšį nesugebėjo. Pratęsimo pabaigoje, kai buvo likusios tik 9 sekundės, Julius Žurna įmetė dvitaškį metimą ir išvedė „Techasą“ į priekį, o „Valmiera“ persverti rezultato nesugebėjo, tad pergalė atiteko „Techasui“.

„Techasas“: Giedrius Staniulis (5 atk.) - 16, Osvaldas Matulionis (45 min., 12 atk. 20 n.b.) - 15, Mindaugas Kalvelis (5 atk.) ir Edgaras Stanionis (4 atk.) - po 11, Ernestas Ežerskis (6 rez.perd) - 7, Šarūnas Kulevičius - 6, Darius Tarvydas - 5 taškai, Karolis Babkauskas nepasižymėjo, o Rytis Streikus ir Gytis Pakalniškis aikštėje nepasirodė.

„Valmiera“: Ernests Kalve (45 min., 8 atk.) - 21, Daviinas Davisas - 18, Jekabs Rozitis ir Jai Lucas - po 9 taškus.

Klaipėdos „Neptūnas“ namuose po pratęsimo 78:83 (10:18, 26:19, 20:17, 12:14; 10:15) nusileido Palangos „Naglio“ krepšininkams.

„Naglio“ ekipoje rungtyniavo tik 7 krepšininkai, iš kurių Žilvinas Jašinskas aikštėje praleido vos kiek daugiau nei 3 minutes, o kiti krepšininkai žaidimo laiką dalinosi tarpusavyje. Iš jų Nikita Barinovas rungtyniavo daugiausiai - aukštaūgis iš Rusijos žaidė be keitimų, t. y. visas 45 minutes.

Ketvirto kėlinio pabaigoje Marius Runkauskas galėjo išplėšti pergalę, mesdamas baudos metimus, tačiau gynėjas pataikė tik antrą, tad ekipos žaidė pratęsimą, kurio metu savo pranašumą įrodė „Naglis“.

„Neptūnas“: Mantas Ruikis (6 atk., 3 rez.perd., 20 n.b.) - 18, Marius Runkauskas (4 atk.) - 17, Artūrs Bruninš - 10, Luke'as Jamesas Bonneris (7 atk., 18 n.b.) - 9, Arinze Onuaku ir Martynas Mažeika - po 6, Mindaugas Stašys (9 rez.perd.) - 5, Simas Galdikas (8 atk.) - 4, Raimundas Danys - 2, Evaldas Dainys - 1 taškas. Artūras Valeika nepasižymėjo, o Mindaugas Girdžiūnas nerungtyniavo.

„Naglis“: Nikita Barinovas (8 atk., 3 rez.perd., 23 n.b.) - 19, Paulius Kleiza - 19, Mindaugas Reminas (5 atk.) - 18, Bennas Bilalas (10 atk., 5 rez.perd.) - 15, Dane'as Johnsonas (17 atk., 20 n.b.) - 13 taškų. Tomas Rinkevičius (4 atk., 6 rez.perd.) ir Žilvinas Jašinskas taškų nepelnė, o Vytautas Kamarūnas, Matas Budrys, Justas Petkevičius ir Erikas Kubilius aikštėje nepasirodė.

Elito diviziono dvikovoje Kėdainių „Kėdainiai Triobet“ klubas savo aikštėje 83:61 (17:20, 25:17, 27:12, 14:12) pranoko Liepojos „Lauvas“ ekipą.

Šeimininkams 13 taškų pelnė Paulius Beliavičius. Svečiams 15 taškų surinko Andrew Mayo, 13 - Martynas Andriukaitis.