Pirmuosius taškus iš žaidimo tik 7-ą minutę pelnę „Juventus“ krepšininkai paskutinę trijų pirmojo kėlinio minučių atkarpą laimėjo 9:2 ir daugiausiai Vaidoto Volkaus bei Romano Gumeniuko pastangomis persvėrė rezultatą savo naudai - 12:9.

Antrą ketvirtį uteniškiai pradėjo atkarpa 10:3 ir V. Volkus pirmą kartą padidino svečių atotrūkį iki dviženklio - 22:12. Nors Trevono Hugheso, Aurimo Kiežos bei Sauliaus Kulviečio tritaškiai padėjo Pasvalio klubui atsitiesti (27:26), Žygimanto Šeštoko tritaškis bei Tomo Gaidamavičiaus prasiveržimas sugrąžino pranašumą „Juventus“ ekipai - 31:27.

Panaši situacija išliko ir trečiajame kėlinyje. Sėkmingai atkarpą sužaidę uteniškiai po R. Gumeniuko dvitaškio padidino pranašumą iki aštuonių taškų (37:29), tačiau Pasvalio klubas ir vėl sugebėjo persverti rezultatą savo naudai - 43:42. Visgi kėlinį dvitaškiu baigė Darius Pakamanis ir svečiai susigrąžino minimalią persvarą - 44:43.

Apylygiai vykusiame lemiamame ketvirtyje visą laiką pirmavo „Juventus“ klubas, tačiau likus žaisti 42 sekundes T. Hughesas dvitaškiu su pražanga sumažino pasvaliečių deficitą iki minimumo - 63:62. Žydrūnas Urbonas metimu iš po krepšio leido uteniškiams šiek tiek lengviau atsikvėpti (65:62), o nervų karu virtusioje baudų metimų serijoje sėkmė lydėjo uteniškius.

„Juventus“ komandai Romanas Gumeniukas surinko 13 (14 atk. kam., 7 išprov. praž.), Vaidotas Volkus 12, Arūnas Vasiliauskas 11 taškų.

Pasvalio ekipoje išsiskyrė Trevonas Huhgesas (19 tšk.) ir Sylvesteris Morganas, įmetę po 10 taškų.