Nesėkmingai rungtynes pradėjęs Palangos klubas atsilikinėjo 0:6, vėliau - 2:11. Pirmą kartą į priekį "Palanga" įsiveržė tik likus 2 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos, kai po Manto Mockevičiaus dvitaškio rezultatas tapo 36:34.

Galingai trečiame kėlinyje rungtyniavę palangiškiai sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą – 58:48. Tačiau, įpusėjus lemiamam ketvirčiui, iš tos persvaros beliko 4 taškai, o dar po poros minučių – jau tik 2. Visgi "Palanga" pergalės iš savo rankų neišleido ir, sėkmingai užbaigusi rungtynes, triumfavo rezultatu 82:75.

"Barsy" klube rungtyniaujantis Edgaras Želionis per 31 minutę pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/7 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

"Palanga": Parrishas Brownas 17, Marius Kasiulevičius ir Evaldas Lengvinas po 16, Marcusas Relphorde'as 12, Mantas Mockevičius 11 taškų.

"Barsy": Fredrickas Zambalistas, Dmytro Diatlovskijus ir Vadymas Matukevičius (15 akt. kam.) po 17, Edgaras Želionis 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.