Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Jasonas Colemanas (25 tšk.), Nerijus Lisauskas (15 tšk.) ir Benas Walkeris (13 taškų).
Liepojos klubo gretose šįkart nerungtyniavo Ramūnas Ardaravičius.
Pirmą pergalę turnyre iškovojo tris lietuvius savo gretose turintis Raplos "BIG/new balance" klubas, savo aikštelėje po atkaklios kovos 88:86 (23:25, 20:24, 22:19, 23:18) įveikęs "Panevėžio" krepšininkus.
21 tašką nugalėtojams pelnė Mindaugas Mockus, 20 - Šarūnas Skadas, o Tomas Vanagas nežaidė.
17 taškus į svečių krepšį įmetė Andre Parnas, 14 - Artis Stankevicas.
Rezultatyviausiai panevėžiečių gretose rungtyniavo Tomas Gaidamavičius ir Giedrius Jankauskas (po 18 tšk.), Nerijus Strazdauskas (17 tšk.) bei Gytis Sirutavičius (16 taškų).
Dar vienerių A grupės penktadienio rungtynių rezultatas:
Rygos "Riga" (Latvija) - "Ventspils Augstskola" (Latvija) 104:76
(20:24, 31:14, 26:19, 27:19)
Uldis Višnevic | 24 tšk. | Kristaps Purnis | 14 tšk. |
Andrejs Laletins | 16 | Davis Delveris | 14 |
Agnis Čavars | 14 | Renars Zeltins | 14 |
BBL II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):
1. Kėdainių "Nevėžis" | 3 | 3 | 257:238 | 6 | |
2. Rygos "Riga" | 3 | 2 | 1 | 280:252 | 5 |
3. "Panevėžys" | 3 | 1 | 2 | 256:254 | 4 |
4. Talino "Dalkia/Nybit" | 2 | 1 | 1 | 171:170 | 3 |
5. Liepojos "Livu alus" | 2 | 1 | 1 | 157:164 | 3 |
6. Raplos "BIG/new balance" | 2 | 1 | 1 | 169:177 | 3 |
7. "Ventspils Augstskola" | 3 | 3 | 252:287 | 3 |
BBL II diviziono B grupėje penktadienį įvyko dvejos rungtynės:
Rygos "Falco" (Latvija) - Talino "Audentese Ulikool" (Estija) 93:72
(22:19, 27:14, 30:20, 14:19)
Michal Hlebowicki | 24 tšk. | Kristjan Makke | 22 tšk. |
Jarvis Mitchell | 16 | Lauris Gruškevics | 17 |
Atis Ozols | 14 | Hindrek Heilu | 11 |
Talino "Pirita PM" - "Rakvere PK" (Estija) 81:89
(21:17, 21:20, 12:26, 27:26)
Laimonas Čičinis | 20 | Priit Lokutshievski | 30 tšk. |
Priit Ilver | 16 | Silver Kallas | 16 |
Margus Metstak | 16 | Saulius Raziulis | 15 |
BBL II diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):
1. "Rakvere PK" | 2 | 2 | 194:170 | 4 | |
2. Alytaus "Alita" | 2 | 2 | 199:177 | 4 | |
3. Talino "Pirita BM" | 3 | 1 | 2 | 270:260 | 4 |
4. Gulbenės ASK/Bumerangs" | 2 | 1 | 1 | 187:175 | 3 |
5. Rygos "Falco | 2 | 1 | 1 | 187:181 | 3 |
6. Kauno "Hidruva-Atletas" | 2 | 1 | 1 | 163:186 | 3 |
6. Talino "Audentese Ulikool" | 3 | 3 | 233:284 | 3 |