Nuo rungtynių pradžios „Baskonia“ sėkmingai tvarkėsi su varžovais – antrame kėlinyje pirmavo 34:20, tačiau po didžiosios pertraukos krito į gilią duobę ir per trečią ketvirtį vos sukrapštė 7 taškus.

Iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos ir laimėjo jau trečias Eurolygos rungtynes iš eilės.

R. Giedraitis svečiams per 34 min. pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, prasižengė dukart ir išprovokavo 5 pražangas. Jis surinko 13 naudingumo balų.

T. Sedekerskis per beveik 5 min. į krepšį nemetė, atkovojo kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

ASVEL: Davidas Lighty 21, Norrisas Cole'as 20, Williamas Howardas 10.

Baskonia“: Alecas Petersas 15, Rokas Giedraitis 13, Youssoupha Fallas ir Achille Polonara po 11, Luca Vildoza ir Pierria Henry po 8.