Aikštės šeimininkai visas problemas išsprendė per pirmuosius du kėlinius, kuriuos laimėjo rezultatu 54:35.

Trečiasis kėlinys klostėsi lygiai ir ispanai išsaugojo savo 19 taškų pranašumą (79:60), kurio Turkijos ekipos krepšininkams panaikinti nepavyko.

Šarūnas Jasikevičius prie "Regal Barcelona" pergalės prisidėjo 7 taškais (1/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos). Gynėjas per 13 žaidimo minučių taip pat po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei išprovokavo varžovo pražangą.

"Regal Barcelona": Marcelinho Huertasas ir Juanas Carlosas Navarro po 14, Ante Tomičius (11 atk. kam.), Erazemas Lorbekas ir Pete'as Mickaelas po 12, Nathanas Jawai'us 10, Šarūnas Jasikevičius 7 taškai.

"Fenerbahce Ulker": Bojanas Bogdanovičius 19, Romainas Sato 15, Mike'as Batiste 13, Emiras Preldzičius ir Barisas Ermisas po 9 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.