Pirmoje tarpusavio dvikovoje praėjusių metų lapkritį „Palau Blaugrana“ arenoje „Maccabi“ taip pat dramatiškame trileryje triumfavo 68:67.

Didžiąją rungtynių antradienį dalį „Maccabi“ vertė varžovus juos vytis. Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo dviženklę persvarą – 30:20. Vis dėlto katalonai sugebėjo atkurti intrigą ir po kovos taškas į tašką paskutiniame ketvirtyje perkelti rungtynes į pratęsimą.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai likus žaisti pratęsime 2 min. pirmavo 90:86, tačiau aikštės šeimininkai baltos vėliavos nekėlė ir smeigę du tritaškius iš eilės išsiveržė į priekį 90:92. Nikola Mirotičius rezultatą išlygino, tačiau vėliau likus žaisti 12 sek. (94:94) už pernelyg audringą reakciją į teisėjų jam skirtą pražangą užsidribo techninę pražangą.

Tuomet „Maccabi“ taškus sėkmingai rinko nuo baudų metimo linijos ir užsitikrino pergalę.

Maccabi“: Ante Zizičius 24 (33 naud.b.), Draganas Benderis 16, Angelo Caloiaro 12, Omri Casspi 11, Elijahas Bryantas, Tyleris Dorsey ir Scottie Wilbekinas po 10

Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (10 atk.k., 34 naud.b.), Cory Higginsas 20, Brandonas Daviesas (8 atk.k.) ir Kyle'as Kuričius po 12, Nickas Calathesas 9, Adamas Hanga ir Rolandas Smitsas po 6, Pierre Oriola 4, Leo Westermannas 2.

Smogiamojo trejeto – Nando De Colo, Jano Vesely ir Marko Guduričiaus – vedama Stambulo „Fenerbahče“ (20-12) antradienį Miunchene 77:68 (18:15, 17:19, 18:10, 24:24) nugalėjo vietos „Bayern“ (19-13), išstūmė vokiečių klubą iš turnyro lentelės 5 vietos ir anksčiau laiko užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Ketvirtadienį „Bayern“ savo arenoje priims antradienį Kaune prieš kitą vokiečių ekipą Berlyno ALBA triumfavusį „Žalgirį“ – 96:86.

Rungtynių lūžis įvyko įpusėjus trečiajam kėliniui, kai „Fenerbahče“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ketvirtojo ketvirčio pradžioje padidino skirtumą iki dviženklio 56:44. Aikštės šeimininkams per likusį laiką intrigos atkurti nepavyko.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai fiksuoja įspūdingą antrąją Eurolygos reguliariojo sezono dalį, kai per 17 paskutinių rungtynių pralaimėjo vos dukart.

Bayern“: Wade'as Baslwinas IV 20, Paulas Zipseris 12, Vladimiras Lučičius 11, Dennisas Seeley 9, Zanas Sisko 8.

Fenerbahče“: Nando De Colo 21 (27 naud.b.), Marko Guduričius 18, Janas Vesely 15 (25 naud.b.), DyShawnas Pierre'as 9, Lorenzo Brownas ir Melihas Mahmutoglu po 5.