Pirmoje rungtynių dalyje sėkmingiau atakavę aikštės šeimininkai kontroliavo dvikovos eigą, tačiau „Barcelona“ po didžiosios pertraukos surengė spurtą ir nepaliko varžovams jokių vilčių į pergalę.

Malagos ekipa dažniau klydo – 15:9 ir itin prastai atakavo nuo tritaškio linijos – pataikė vos 4 metimus iš 27 (14 proc.).

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Nikola Mirotičius, 16 – Ante Tomičius, 11 – Adamas Hanga, 10 – Brandonas Daviesas. Buvęs žalgirietis per 17 min. pataikė 2 dvitaškius iš 5 ir 6 baudos metimus iš 8 bei atkovojo 5 kamuolius. Amerikietis surinko 18 naudingumo balų.

„Unicaja“ ekipoje pastebimas buvo kitas buvęs žalgirietis Deonas Thompsonas. Jis per 17 min. pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse antrą nesėkmę patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ komanda.

Ji penktadienį Valensijoje po pratęsimo 79:86 (22:23, 23:20, 11:7, 17:23, 6:13) nusileido Badalonos „Joventut“.

Lietuvis dvikovai registruotas nebuvo. Nugalėtojams Klemenas Prepeličius pelnė 21 tašką.

Pergalingai žygiuoja Vitorijos „Baskonia“ – penktadienį 79:72 (22:15, 22:18, 21:21, 14:18) įveikė Tenerifės „Iberostar“ krepšininkus ir iškovojo antrą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje puikų šou surengė Tornike Šengelija – per 30 minučių pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis rungtynėms registruotas nebuvo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)