Po šios dvikovos tapo aiški pirmoji Eurolygos ketvirtfinalio pora. Vokietijos klubas atkrintamąsias varžybas pradės iš aštuntosios pozicijos ir susikaus su „Barcelona“.

Jau rungtynių pradžioje „Anadolu Efes“ išsiveržė į priekį 12:6 ir išsaugojo iniciatyvą savo rankose įpusėjus dvikovai – 44:39.

Po didžiosios pertraukos Miuncheno ekipa mėgino lipti varžovams ant kulnų ir netgi buvo išlyginusi rezultatą 59:59, tačiau perlaužti rungtynių eigos Andrea Trinchieri auklėtiniams nepavyko.

Vėl diktuoti savo sąlygas ėmę aikštės šeimininkai šventė pergalę.

Penktadienį „Anadolu Efes“ žais paskutines reguliariojo sezono rungtynes Belgrade su vietos „Crvena Zvezda“. Pastaroji po tarptautiniu skandalu virtusių rungtynių Kaune sekmadienį po pratęsimo 98:103 pralaimėjo „Žalgiriui“.

Stambulo komanda laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37:31, o dvitaškius metė net 61 proc. taiklumu.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 20, Adrienas Moermanas 17, Krunoslavas Simonas 13, Bryantas Dunstonas 10, Tiboras Pleissas 9.

Bayern“: Augustine'as Rubitas 15, Zanas Markas Sisko 11, Darrunas Hilliardas 9, Deshaunas Thomas ir Vladimiras Lučičius po 8.

Kitose rungtynėse trečiadienį Berlyno ALBA 87:78 (28:13, 16:27, 25:15, 18:23) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Galingai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 28:13, bet PAO sugebėjo sumažinti skirtumą kone iki minimumo. Vis dėlto po didžiosios pertraukos dar kartą puolimą užkūrusi ALBA sudėliojo visus taškus šioje dvikovoje.

Paskutines rungtynes šį sezoną PAO žais penktadienį išvykoje su Stambulo „Fenerbahče“. Pralaimėjimo atveju graikų klubas leistų Lietuvos čempionams pakilti nuo turnyro lentelės dugno.

ALBA: Oscaras da Silva 16, Christas Koumadje 12, Yovelis Zoosmanas, Malte Delowas ir Maodo Lo po 11.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 27, Ioannis Papapetrou 15, Okaro White'as 12.