Katalonai išvykoje 92:78 (25:14, 23:13, 24:25, 20:26) įrodė pranašumą prieš Madrido „Movistar Estudiantes“ (4-6).

Š. Jasikevičiaus kariauna reikalus sutvarkė pirmoje mačo pusėje. Jau pirmajame kėlinyje į priekį pabėgusi „Barca“ įpusėjus susitikimui pirmavo 48:27.

Po pertraukos šeimininkai išlygino žaidimą ir neleido skirtumui augti, tačiau atkurti intrigos nebepavyko.

Madrido komanda prasižengė 29 kartus, o svečiai iš Barselonos metė 33 baudų metimus, iš kurių pataikė 23.

„Jie stabdo jus pražangomis. Tęskite kontaktinį žaidimą. Žaiskite kietai ir rinkite taškus baudų metimais“, – auklėtinius per minutės pertraukėlę ragino Š. Jasikevičius.

Patys katalonai prasižengė 17 kartų, o „Estudiantes“ metė tik 8 baudų metimus, iš kurių pataikė 7.

„Estudiantes“ garbę ginantis Dovydas Giedraitis per 20 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose spindėjo aukštaūgiai: 18 taškų įmetė Artiomas Pustovijus, Rolandas Smitas pridėjo 15, Nikola Mirotičius – 14. Pierre‘o Oriolos sąskaitoje – 11 taškų.

Po pergalės Š. Jasikevičius savo auklėtinių pasirodymą dvikovoje su „Estudiantes“ pavadino „labai solidžiu“.

„Tai buvo labai solidžios rungtynės, gal truputį „banguotos“, bet iš esmės geros“, – kalbėjo lietuvis.

Treneris pagyrė 18 taškų pelniusį Artiomą Pustovijų: „Džiaugiuosi, nes Artiomas gerai pasirodė antroje rungtynių dalyje, mums svarbiu momentu. Tai buvo komandos pergalė, visi prie jos prisidėjo. Žinoma, turime ir toliau tobulėti“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)