„Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda pirmavo tik rungtynių pradžioje (6:4), vėliau Kauno rajono ekipa perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Likus žaisti tris minutes skirtumas pasiekė dviženklį (9:20). Pirmasis kėlinys baigė 13 taškų skirtumu (13:26).

Antrą kėlinį 5 taškais iš eilės pradėjo Vilniaus ekipa (18:26), tačiau „Sirenos“ netrukus susigrąžino persvarą (18:30). Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais, bet švieslentėje išliko tas pats 13 taškų skirtumas (23:36).

Trečiame kėlinyje viešnios iš Kauno ir toliau didino pranašumą (24:42). Sužaidus penkias minutes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa, tarsi, pabudo iš miego ir pradėjo mažinti skirtumą. Po sėkmingos klubo legionierių sužaistos atkarpos skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (38:49).

Ketvirto kėlinio viduryje Kauno rajono ekipa spurtavo ir įgijo 15 taškų persvarą (44:59). „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda pakilo į lemiamą spurtą, paskutinė dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 9:0 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (54:59). Tiksint paskutinei minutei du latvės Santos Dreimanės tolimi metimai tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Sirenų“ klubas.

Rezultatas

„Kibirkštis-Tichė-IKI“ - „Sirenos“ - 54:59 (13:26, 10:10, 15:13, 16:10).

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Brigid Bowley 15 (6/12 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6 atk. kam., 1 rez. perdav.), Kristina Vengrytė 12 (6/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5 atk. kam., 2 rez. per.), Santa Dreimanė 11 (2/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/1 baudos), Sakellie Daniels 6 (3/7 dvitaškiai, 4 atk. kam., 5 rez. per., 3 per., 6 klaid.), Greta Šniokaitė 5 (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Sigita Galdikaitė 4 (1/9 dvitaškiai, 2/4 baudos, 8 atk. kam., 3 rez. per.), Vita Žilinskaitė 1 taškas (0/4 dvitaškiai, 1/2 baudos). Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„Sirenos“: Kristina Alminaitė 16 (8 atk. kam.), Eglė Tarasevičiūtė 15 (8 atk. kam.), Erika Liutkutė 9 taškai.

Šiose rungtynėse nedalyvavo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius, kuris su Lietuvos jaunučių mergaičių (U-15) rinktine yra išvykęs į turnyrą Baltarusijoje. Ekipai vadovavo jo asistentė Dilijara Velišajeva.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais sekmadienį (gruodžio 18 d.). Vilniaus klubas Kalėdinėse rungtynėse 19.00 val. susikaus su pramogų pasaulio atstovų rinktine.