Dėl teisės kitą sezoną varžytis su stipriausiomis Europos komandomis vėl kovos Belgrado „Crvena Zvezda“ ir dabartiniai čempionai Podgoricos „Budučnost“.

Po metų pertraukos į Eurolygą sugrįžti mėginantys serbai lemiamame pusfinalio mače 84:63 sutriuškino Belgrado „Partizan“ ir seriją laimėjo 2-1.

Kitame pusfinalyje įtampos buvo gerokai daugiau, o charakterį pademonstravę dabartiniai čempionai sugebėjo atsitiesti.

„Budučnost“ pralaimėjo pirmąjį susitikimą, bet tuomet laimėjo du mačus iš eilės bei sudėtingoje serijoje prieš Zagrebo „Cedevitą“ triumfavo 2-1.

Lemiamose rungtynėse juodkalniečiai svečiuose panaikino dviženklį deficitą bei paskutinėmis minutėmis iškovojo pergalę 78:73.

Triumfuoti „Budučnost“ leido Earlas Clarkas, kuris ne tik buvo rezultatyviausias su 19 taškų, bet mačo gale dar ir sėkmingai apsigynė prieš 23 taškus pelniusį varžovų lyderį Justiną Cobbsą.

15 taškų prie lemiamos pergalės pridėjo Nemanja Gordičius, 13 – devyniolikmetis talentas Goga Bitadze.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)