Intriga laikėsi tik pirmame ketvirtyje, kurį šeimininkai laimėjo 24:22.

Donato Motiejūno vedami svečiai antrą ketvirtį laimėjo 29:12, po ilgosios pertraukos atgal nesidairė, triuškino šeimininkus, kurie skirtumą kiek sumažino paskutinėmis dvikovos minutėmis.

Po pergalės „Monaco“ pavijo „Barceloną“, su kuria turnyro lentelėje dalinasi 3-4 vietomis. Įspūdingas rungtynes sužaidė D. Motiejūnas, kuris vien per pirmą rungtynių pusę buvo pelnęs net 18 taškų.

Po pertraukos aukštaūgis pridėjo dar du tikslius metimus, iš viso pelnė 22 taškus ir tą darė beveik be klaidų atakuodamas krepšį – 7/8 dvitaškiai ir du tritaškiai iš tiek pat tolimų metimų (2/2) bei tikslūs baudų metimai (2/2). Be to, lietuvis atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

Apskritai D. Motiejūno asmeninis rezultatyvumo rekordas – 26 taškai atstovaujant Gdynės „Asseco Prokom“ ekipai (2011 m.).

ALBA: Yanni Wetzellis 17, Gabrielle Prodica 16, Christ Koumadje 11 taškų.

AS „Monaco“: Donatas Motiejūnas 22, Mike'as Jamesas 13, Elie Ekobo, Jordanas Loydas, Yakuba Ouattara po 12, Donta Hallas 10 taškų.

Kitas rungtynes „Monaco“ žais namie bei priims „Real“ krepšininkus. ALBA keliaus į Stambulą – akistata su „Fenerbahče“.