Įnirtingai vykusį aukcioną laimėjo nekilnojamo turto sektoriuje dirbanti įmonė „Etapas Group“, prie „Radarom!“ akcijos prisidėjusi 25100 eurų.

Aukciono laimėtojai buvo pakviesti į „Žalgirio“ areną, kur prieš žalgiriečių treniruotę 2014–2015 m. sezono LKL čempionų taurę jiems įteikė tuometinei komandai vadovavęs treneris Gintaras Krapikas.

Taurę priėmus „Etapas Group“ komandai, kompanijos direktorius Mindaugas Velička netrukus ją vėl padovanojo komandai.

„Manome, kad trofėjus reikia laimėti, iškovoti, bet nenusipirkti. Kauno „Žalgiris“ parodė savo besąlyginę paramą Ukrainos žmonėms, padovanodamas taurę „Radarom!“ aukcionui. O mes norėtume, kad žalgiriečiai priimtų šią taurę kaip dovaną atgal, ne tik kaip daiktą, o kaip mūsų pagarbos tiek „Žalgiriui“, tiek Ukrainos žmonėms simbolį.

Šis mūsų žingsnis tai padėka „Žalgiriui“ ir už emocijas aikštėje, ir už teisingą veiklą už aikštelės ribų. Mylima komanda neturėtų prarasti savo iškovoto trofėjaus dėl tos ciniškos agresijos, kurią turi atlaikyti Ukraina“, – teigė M. Velička kartu su savo įmonės darbuotojais „Žalgirį“ palaikantis jau ne vienerius metus.

Sausio pabaigoje „Radarom!“ pradėtos akcijos tikslas – surinkti pinigų oro erdvės stebėjimo radarams ir taip padėti apsaugoti strateginius Ukrainos objektus nuo infrastruktūrą naikinančių priešo atakų.

Prie „Radarom!“ akcijos prisidėti vis dar gali kiekvienas norintis. Norint prisidėti 5 eurais, galima skambinti trumpuoju numeriu 1482.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės