„Žalgirio“ treniruočių centre Tomo Masiulio auklėtiniai mačą pradėjo itin galingai ir jau po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviženklį pranašumą – 31:18.

Įpusėjus mačui, aukštaūgiai Laurynas Birutis ir Gytis Masiulis savo sąskaitoje turėjo atitinkamai 10 ir 18 taškų, kokybiškai rungtyniavę aikštės šeimininkai tebuvo suklydę vos vieną kartą bei pirmavo daugiau nei įtikinamai – 54:35.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau tai buvo menka paguoda net 14 taškų per ketvirtį pelniusio Tauranto Tamošiūno vedamai „Atleto-LSU“ komandai, kuri prieš ketvirtąjį kėlinį atsiliko 61:79.

Rungtynių pabaigoje „Žalgiris-2“ krepšininkai lengvai sutvarkė formalumus, o pirmąją pergalę pasiruošimo etape papuošė ir 100-asis jaunųjų žalgiriečių taškas – 102:81.

„Žalgiris-2“: G. Masiulis 20 (5/8 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), L. Birutis 17 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), M. Jogėla 10 (7 atk. kam., 2 per. kam.), I. Sargiūnas 9, M. Arlauskas 9 (4 rez. perd.), K. Žemaitis 9 (6 rez. perd.), V. Markovetskis 8 (4/5 dvit.), E. Juozaitis 6, L. Uleckas 5 (2 per. kam.), G. Bergaudas 4, M. Valinskas 3, J. Švambaris 2 taškai.

„Atletas-LSU“: T. Tamošiūnas 28 (5/8 dvit., 5/7 trit., 2 per. kam.), D. Rasys 22 (3/6 trit.), M. Kazlauskas 12 taškų.

Praėjusio sezono NKL sidabro laimėtojai šeštadienį Alytuje draugiškose rungtynėse susitiks su Lietuvoje stovyklaujančia Rusijos antrosios lygos komanda, o dar kitą savaitgalį pasiruošimą pratęs keturių ekipų turnyre Šakiuose.

Antros pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygos sezono startas numatytas spalio 6 dieną.