Dimitrio Itoudžio auklėtiniai atkakliame trileryje namuose 76:72 (20:15, 11:15, 14:14, 31:28) palaužė pirmąjį pralaimėjimą patyrusius Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) krepšininkus.

Komandos ilgai žaidė taškas į tašką, o likus 4 minutėms Izraelio klubas dar pirmavo 62:58. Tuomet Mike‘as Jamesas ir Nikita Kurbanovas smeigė po tritaškį, M. Jamesas pridėjo dar 5 taškus paeiliui, o 11:2 spurtavę CSKA išsiveržė į priekį 69:64.

„Maccabi“ nepasidavė ir paskutinę minutę pabandė išsigelbėti. Po Tylerio Dorsey tritaškio svečiai likus žaisti 29 sekundes priartėjo 69:72, o likus žaisti 20 sekundžių svarbų tolimą metimą pridėjo ir Scottie Wilbekinas – 72:74.

Vis dėlto lemiamu metu Maskvos klubą išgelbėjo Willo Clyburno šaltakraujiškumas. Keturi jo baudų metimai paskutinėmis sekundėmis garantavo šeimininkams pergalę

Per paskutinę minutę neprametęs W. Clyburnas pelnė paskutinius 7 CSKA taškus, o iš viso surinko 19 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 9/9 baud.).

Dar įspūdingesnį benefisą puolime surengė kitas CSKA legionierius M. Jamesas, kurio sąskaitoje – 25 taškai (2/4 dvit., 4/6 trit., 9/10 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

CSKA: Mike‘as Jamesas 25 (28 n.b.), Willas Clyburnas 19 (20 n.b.), Tornike Šengelija 8 (12 atk. kam.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20, Tyleris Dorsey 16, Ante Žižičius 13 (9 atk. kam.), Draganas Benderis 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)