Komandos taškas į tašką kovėsi visas 45 minutes. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Rūdupis“ pirmavo 81:77, tačiau Simas Galdikas dvitaškiu su bauda skirtumą sušvelnino iki minimumo (80:81).

Apsigynusius klaipėdiečius į priekį išvesti galėjo Julius Žurna, tačiau jis pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (81:81). Per likusias 32 sek. ekipos apsikeitė netaikliais metimais ir stojo žaisti papildomas 5 min.

Jų metu vėl tęsėsi nervų karas. Pergalę svečiams likus žaisti 17 sek. dviem baudų metimais įtvirtino puolėjas Valdas Dabkus (89:86). Paskutinę sekundę prie baudų metimo linijos stojęs J. Žurna pataikė vieną metimą ir prametė antrąjį, o laikas baigėsi ir aikštelės šeimininkai nebesugebėjo išsigelbėti.

V. Dabkus nugalėtojams per 41 min. pelnė 35 taškus ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

„Neptūnas“: Julius Žurna 21 taškas (3/8 trit., 5/8 dvit., 2/4 baudų), Simonas Serapinas (14 atk. kam.) ir Simas Galdikas (8 atk. kam.) po 17.

„Rūdupis“: Valdas Dabkus 35 (2/8 trit., 10/17 dvit., 9/10 baudų; 9 atk. kam.), Gediminas Orelikas 15 (11 atk. kam.), Gytis Andrijauskas ir Gintautas Vileita po 10.

Kitose rungtynėse „Perlo“ krepšininkai Kaune 101:71 (22:15, 19:23, 31:19, 29:14) sutriuškino vietos „Aisčius“.

Vilniečiai nuo varžovų gerokai atsipėšė po didžiosios pertraukos, kai po spurto pasiekė dviženklę persvarą (63:49). Vėliau svečiai vis didino savo pranašumą ir iškovojo solidžią pergalę.

„Perlas“: Aidras Viskontas 18 (6 rez. perd., 7 kld.), Eimantas Bendžius 17, Saulius Kulvietis ir Lukas Brazauskis po 14, Paulius Dambrauskas 13.

„Aisčiai“: Vytenis Čepukaitis 17 (12 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13, Osvaldas Matulionis 10.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)