Rezultatyviausiai aikštės šeimininkių gretose žaidė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, pelniusi 23 taškus ir atkovojusi 7 atšokusius kamuolius.

Sandra Valužytė surinko 12 taškų ir sugriebė 6 kamuolius, Jelena Levčenka pridėjo 10 taškų.

Nugalėtojoms Zsofia Fegyverneky įmetė 14, Emilija Podrug - 13 (8 atk. kam.), Dalma Ivanyi - 12 (8 rezultatyvūs perdavimai) taškų.

Pralaimėjimas nustūmė Lietuvos komandą į penktąją grupės poziciją ir gerokai komplikavo galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas. Pėčo komanda iškovojo ketvirtą pergalę ir žengia trečia.

Rungtynes komandos pradėjo tolygiai (2:2, 6:6), kol spurtavusios viešnios pirmą kartą atitrūko ir privertė TEO vyriausiąjį trenerį Algirdą Paulauską prašyti minutės pertraukėlės. Po pasitarimo mūsiškės atkuto ir laimėjusios atkarpą 8:0 persvėrė rezultatą (16:14).

Vis dėlto Vengrijos komandos žaidėjos nepasidavė ir sugebėjo laimėti pirmąjį ketvirtį minimalia persvara (19:18).

Antrojo kėlinio dvi su puse minutės TEO krepšininkės dar sugebėjo priešintis (23:23), bet vėliau jų atakos ėmė strigti, o Pėčo žaidėjos puikiai atakavo ir ėmė tolti (35:27). Prieš pat didžiąją pertrauką varžovės susikrovė ir dviženklį pranašumą (42:29).

Trečiajame kėlinyje viešnios toliau smaginosi taikliais tritaškiais ir buvo padidinusios atotrūkį iki 18 (53:35), o sužaidus 30 minučių pirmavo 16 taškų (60:44).

Paskutinio ketvirčio pradžioje skirtumas tarp klubų pasiekė 20 (66:46), o vėliau - ir 26 taškų atžymą (75:49). Iki mačo pabaigos TEO krepšininkės sugebėjo sumažinti atotrūkį tik iki 20 taškų - 57:77.

Kitas rungtynes TEO krepšininkės žais sausio 9 d., kai Faencoje (Italija) susitiks su vietos "Germano Zama" ekipa. Pirmąjį mačą Vilniuje 86:80 laimėjo Italijos klubas.

Statistika

TEO: Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 23 taškai (1/2 trit., 9/14 dvit., 2/2 baudų; 7 atk. kam.), Sandra Valužytė 12 (3/6 dvit., 6/8 baudų; 6 atk. kam., 6 per. kam.), Jelena Levčenka 10 (5/14 dvit., 0/1 baudos), Nykesha Sales 5 (2/10 metimų), Gintarė Petronytė 4, Kristin Haynie 3.

"Mizo 2010": Zsofija Fegyverneky 14 (3/4 trit., 2/5 dvit., 1/2 baudų), Emilija Podrug 13 (8 atk. kam., 6 kld.), Dalma Ivanyi 12 (8 rez. perd., 6 atk. kam., 8 kld.), Anna Vajda 10 (8 atk. kam.), Andrea Somogyi 9, Tijana Krivačevič ir Graziane Coelho po 8, Kornelia Meszaros 3.

Dvitaškiai: TEO 20/46 (44 proc.) - "Mizo 2010" 16/30 (53 proc.)

Tritaškiai: TEO 3/17 (18 proc.) - "Mizo 2010" 11/18 (61 proc.)

Baudų metimai: TEO 8/11 (73 proc.) - "Mizo 2010" 12/15 (80 proc.)

Atkovoti kamuoliai: TEO 27 - "Mizo 2010" 36

Rezultatyvūs perdavimai: TEO 9 - "Mizo 2010" 16

Perimti kamuoliai: TEO 13 - "Mizo 2010" 9

Klaidos: TEO 13 - "Mizo 2010" 21

Blokai: TEO 1 - "Mizo 2010" 3

Kiti rezultatai

B grupėje ketvirtadienį Jekaterinburgo UGMK (Rusija) klubas namuose 75:49 įveikė Krokuvos "Wisla Can-Pack" (Lenkija) krepšininkes ir iškovojo septintąją pergalę. Nugalėtojoms 18 taškų pelnė Sandrine Gruda, 15 - Suzy Batkovic (11 atk. kam.), 13 - Agnieszka Bibrzycka.

C grupėje nugalėtojos titulą ginanti Maskvos srities "Spartak" (Rusija) komanda namuose 87:65 įveikė Gdynės "Lotos" (Lenkija) ekipą ir šventė šeštąją pergalę. Nugalėtojų komandai 26 taškus pelnė Lauren Jackson, 25 - Diana Taurasi, 14 - Tatjana Ščiogoleva.

Šešias pergales C grupėje turi ir Brno "Gambrinus" (Čekija) komanda.

Trečiąją pergalę šioje grupėje iškovojo Košicės "Kosit 2013" (Slovakija) komanda, svečiuose 66:56 įveikusi autsaideres Namiūro "Dexia" (Belgija) krepšininkes.

Turnyrinės lentelės: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)