„7bet-NKL“ ketvirtfinalyje kovos vyksta dar dvejose porose. Vienoje jų trečiadienį į priekį 2:1 išsiveržė „Telšiai“.

Pergalingas spurtas – po pertraukos

Žemaitijos sostinės atstovai per serijos su Kauno rajono „Atletu“ trečiąsias rungtynes šį kartą namie be didesnio vargo sudorojo varžovus 77:51 (25:18, 17:15, 13:10, 22:8).

Dar antrajame kėlinyje telšiškiai sugebėjo įgyti 17 taškų persvarą (40:23), tačiau svečiai vienu metu spurtavo 10:2 ir nukirpo atsilikimą iki vienženklio (33:42).

Trečiojo ketvirčio pradžioje Deividas Sabeckis dvitaškiu priartino „Atletą“ per 4 taškus (38:42) nuo varžovų, tačiau netrukus šeimininkai atstatė dviženklę persvarą (50:40). Antrąją rungtynių pusę žemaičiai laimėjo 35:18 ir apgynė namų tvirtovę.

Telšių komandai Ovidijus Kaminskis per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/15 dvit., 1/1 trit,, 5/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 21 taškas (9/13 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį, balandžio 8 d., nuo 16 valandos Garliavoje.

Trūksta pergalės

Šiandien Kaune gali paaiškėti trečiasis finalo ketverto dalyvis. Kauno „Žalgiris-2“ pirmauja serijoje prieš „Šilutę“ 2-0, tad pergalės atveju laikinosios sostinės atstovai žengtų į finalo ketvertą.

Pirmąsias serijos rungtynes namie jaunieji žalgiriečiai laimėjo užtikrintai 94:69, o po to išvykoje nugalėjo 68:61.

Šio vakaro rungtynės „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A, Kaunas) prasidės 17 val.

„7bet-NKL“ finalo ketvertas balandžio 21-22 dienomis vyks Telšiuose, vieną jo pusfinalio porą jau žinome – dėl kelialapio į finalą susikaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Mažeikių „M Basket“.