Pirmo kėlinio antrą pusę sėkmingai sužaidę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pirmavo 24:14. Tačiau Dainiaus Adomaičio vadovaujama uostamiesčio ekipa greitai atsigavo po lengvo nokdauno ir įpusėjus ketvirčiui pavijo svečius – 30:30.

Paskutinėse antro kėlinio minutėse komandos žengė taškas į tašką ir po dviejų kėlinių švieslentė fiksavo minimalų „Lietuvos ryto“ pranašumą – 39:38.

Tačiau puikiai trečią kėlinį pradėję „Lietuvos ryto“ krepšininkai svečiams neleido taškų pelnyti net pusę kėlinio ir atitrūko 50:38.

R. Kurtinaičio auklėtiniai trečią ketvirtį laimėjo 17:9 ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 56:47.

Puikus Christoferio Loftono žaidimas leido lemiamu metu pavyti šeimininkus, po jo tritaškio likus kiek mažiau nei 4 min. ekipas skyrė tik 2 taškai – 64:62.

Tačiau lemtingomis akimirkomis nedrebėjo Deivido Gailiaus ranka.

Jo du dvitaškiai leido „Lietuvos rytui“ pergalingai atitrūkti ir laimėti kovą 75:66 (24:14, 15:24, 17:9, 19:19).

Seriją sostinės klubas laimėjo 3-2 ir iškovojo „Tete-a-Tete Casino – LKL” bronzos medalius!

„Lietuvos rytas“: Jamesas Baronas 23, Deividas Gailius (7 atk. kam.) 16, Artūras Gudaitis (8 atk. kam.) 12, Adamas Lapeta 9, Margiris Normantas (6 rez. perd.) 8, Laimonas Kisielius 4, Julius Jucikas 2, Rokas Giedraitis 1, Arnas Beručka (per 1 min.) taškų nepelnė.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 16, Christoferis Loftonas 14, Mindaugas Girdžiūnas 12, Jerai Grantas (6 atk. kam.) 9, Vytautas Šarakauskas 5, Mindaugas Kačinas 4, Matas Jucikas, Arvydas Šikšnius ir Arnas Butkevičius po 2 taškus, Martynas Mažeika (per 13 min.) taškų nepelnė.

Statistika („Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“)

Dvitaškiai: 18/38 (47 proc.) – 21/37 (57 proc.)

Tritaškiai: 6/19 (32 proc.) – 6/19 (32 proc.)

Baudų metimai: 21/26 (81 proc.) – 6/11 (55 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 32 – 35

Rezultatyvūs perdavimai: 16 – 8

Klaidos: 11 – 16

Perimti kamuoliai: 7 – 5

Blokai: 1 – 1

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (138)