Galiausiai svarbią pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (25-3), kuris namuose 86:70 (16:22, 25:19, 19:12, 26:17) įveikė Prienų „Labas GAS“ (3-26) ekipą.

Abi ankstesnes akistatas taip pat buvo laimėję vilniečiai.

„Rytas“ vis dar vertėsi be Ivano Buvos, Vaido Kariniausko, o taip pat – Kennetho Smitho.

Pirmą poziciją užsitikrinti siekiantys vilniečiai dar kausis su Alytaus „Dzūkija“ ir Klaipėdos „Neptūnu“, o prasčiausia „Betsafe-LKL“ ekipa „Labas GAS“ sezoną uždarys maču su Jonavos „CBet“.

Pora Giedriaus Stankevičiaus tritaškių leido „Labas GAS“ po truputį imti iniciatyvą į savo rankas – 7:4. Gerą atkarpą tęsė Ignas Sargiūnas bei Rapolas Ivanauskas, tad tai skatino Giedrių Žibėną prašyti pertraukėlės – 11:4. Ji trumpam davė vaisių, tačiau po pirmo kėlinio vilniečiai atsiliko 16:22.

Evaldo Kairio, Margirio Normanto ir Luko Ulecko metimai leido „Rytui“ surengti spurtą (23:22), o tolimi šūviai skirtumą tik augino – 37:30. Vis tik tuo pačiu atsakė Erikas Venskus ir Mantvydas Staniulis, įvedę lygybę – 37:37. Lygiai baigėsi ir antras ketvirtis – 41:41.

Trečiasis kėlinys svečiams buvo kol kas prasčiausias ir jie perleido iniciatyvą „Rytui“ (60:53), tuo tarpu šis tuo puikiai naudojosi ir pasiekė dviženklę persvarą – 67:57. „Rytas“ artėjo prie pergalės sparčiais žingsniais, o paskutinis kėlinys teliko formalumu. Šeimininkai kontroliavo situaciją (75:61), varžovai klydo, rinko nesportines pražangas ir taip dėl pergalės nebepakovojo.

Rytas“: Margiris Normantas 21 (7 rez. perd.), Jarvisas Williamsas 15 (10 atk. kam.), Lukas Uleckas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Gytis Radzevičius (10 atk. kam.) – po 12, Arnas Butkevičius 9.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 15, Ignas Sargiūnas 14, Giedrius Stankevičius 11, Rapolas Ivanauskas 8 (6 atk. kam.), Erikas Venskus 7.