Pirmajame kėlinuke solidžiai atrodę svečiai rėmėsi 12 taškų per pirmąsias dešimt minučių pelniusio Marko Guduričiaus žaidimu. Buvęs Jono Valančiūno komandos draugas Memfio „Grizzlies“ klube iki ilgosios pertraukos pataikė 4 iš 5 mestų tritaškių, o surinktų taškų skaičių pakėlė iki 20.

Nuo pat pirmųjų antrosios pusės minučių savo žaidimo stilių sėkmingai primetė šeimininkai. Guduričius ir jo komandos draugai ėmė klimpti agresyvioje varžovų gynyboje ir po 42 taškais pažymėtos pirmos rungtynių dalies po ilgosios pertraukos besurinko vos 25 taškus.

Toks rungtynių scenarijus beveik identiškai pakartojo pirmosios komandų tarpusavio dvikovos eigą: tąsyk „Fenerbahče“ ketvirtame kėlinuke pelnė tik 10, o šįkart – vos 12 taškų.

Kitoje aikštės pusėje tik nežymiai rezultatyviau pasirodę CSKA įtempčiausiomis susitikimo akimirkomis sulaukė svarbaus vietinių krepšininkų indėlio. Trečio kėlinuko pabaigoje milžiniškos psichologinės vertės komandai turėjusį tritaškį pataikė Semionas Antonovas, o ketvirtame ketvirtyje blykstelėjo Ivanas Uchovas.

Pergalę šventę Rusijos atstovai atsidūrė per žingsnį nuo septyniolikto patekimo į Eurolygos finalo ketvertą per pastaruosius aštuoniolika metų. Savo ruožtu, norėdami žengti į kitą etapą Stambulo krepšininkai turės įveikti itin sudėtingą uždavinį – Eurolygos ketvirtfinalių serijose nė viena komanda nėra atsitiesusi iš turėto deficito 0:2.

CSKA: Danielis Hackettas 14 (9 rez. perd.), Tornike Šengelija 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikita Kurbanovas 10, Willas Clyburnas ir Iffe Lundbergas po 9 taškus.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 27 (3/9 dvit., 4/7 trit., 9/10 baud.), Nando de Colo ir Danilo Barthelis po 9 taškus.

Trečiosios komandų ketvirtfinalio serijos rungtynės Stambule įvyks trečiadienį, balandžio 28-ą dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)