Graikijos krepšininkai F grupės rungtynėse 85:60 (17:9, 25:7, 21:22, 22:22) sutalžė Juodkalnijos krepšininkus.

Pergalei didesnių G. Antetokounmpo pastangų neprireikė. NBA lygos MVP žaidė tik 16 minučių, pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Tiesa, 24-erių milžinas spėjo atlikti įspūdingą reidą, kai perėmęs kamuolį persimetė jį per nugarą, nusivarė iki pat krepšio ir galingai įgrūdo jį į krepšį.

Rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų įmetęs Georgios Printezis. 15 taškų pridėjo Georgios Papagiannis. Pralaimėtojams 12 taškų surinko Nikola Vučevičius.

Grupės favoritai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą 15:4, o įspūdingai sužaidę antrąjį ketvirtį nutolo net 42:16.

Po pertraukos juodkalniečiai kiek išlygino žaidimą, tačiau jų deficitas išliko triuškinantis iki pat finalinės sirenos.

Graikai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 42:30.

Kitose F grupės rungtynėse sekmadienį Brazilija 102:94 nugalėjo Naująją Zelandiją.

Graikija: Georgios Printezis 16, Georgios Papagiannis 15 (9 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 10 (8 atk. kam.).

Juodkalnija: Nikola Vucevičius 12, Petaras Popovičius 11, Milko Bjelica ir Nikola Ivanovičius po 9.