Permainingose rungtynėse arčiau pergalės paskutinėmis minutėmis atsidūrė „Real“ ekipa, kuri likus 4:45 min. pirmavo 78:70.

Visgi svečiai rado savo sprendimų puolime, o, svarbiausia, gynyboje pristabdė šeimininkus bei likus 38 sek. sumažino deficitą iki 2-ų taškų (86:84).

Dvikovos lemiamo kėlinio paskutinėmis sekundėmis šiurpią traumą patyrė Jordanas Loydas.

Po netaiklaus Donato Motiejūno tolimo metimo kovoje dėl kamuolio „Monaco“ aukštaūgiui buvo stipriai sumušta nosis, ant parketo kritusiam krepšininkui iš nosies pasruvo kraujas. Žiūrovai ir abiejų komandų žaidėjai plojimais išlydėjo sužeistąjį.

Po netrumpos pertraukėlės, likus 4 sek. iki lemiamo kėlinio pabaigos Mike'as Jamesas kūrė stebuklą: pataikė tritaškį su W. Tavareso pražanga, realizavo baudos metimą ir išlygino rezultatą – 88:88.

Per likusias sekundes „Real“ nesurezgė rezultatyvios atakos, tad komandos stojo į pratęsimą.

Pratęsime krepšininkai sunkiai rinko taškus, tačiau čia šaltesnius nervus demonstravo svečiai.

Likus 2 min. po Mike'o Jameso baudų metimų „Monaco“ įgijo trapią 3-ų taškų persvarą (92:95).

Ekipos keitėsi netiksliomis atakomis, galiausiai likus 27 sek. Džananas Musa baudų metimais mažino skirtumą iki taško (94:95). „Real“ rinkosi gintis ir laukti savo šanso, bet ne gelbėtis pražangų taktika, tačiau tai nepasiteisino.

Paskutinėmis sekundėmis sudėtingą metimą atliko M. Jamesas, jis tikslo nepasiekė, tačiau kovojant dėl kamuolio ištiksėjo paskutinės pratęsimo sekundės ir šeimininkai nebeturėjo laiko rezultatyviai atakai: Saša Obradovičiaus auklėtiniai išplėšė pergalę 95:94.

Donatas Motiejūnas prie pergalės prisidėjo 8-iais taškais (3/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

„Real“: Džananas Musa 24 (4/5 dvit., 2/7 trit., 10/11 baud.), Walteris Tavaresas 17 (18 atkov. k.), Sergio Llullas ir Guerschonas Yabusele po 12 taškų.

„Monaco“: Mike Jamesas 28 (4/11 dvit., 4/7 trit., 8/12 baud.), Jordanas Loydas 19, Alpha Diallo 12, Elie okobo 9, Donatas Motiejūnas 8 taškai.