Tomo Keršio auklėtinės namuose 90:69 (35:26, 14:25, 17:10, 24:8) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0/2) krepšininkes.

Mačas prasidėjo itin rezultatyviai. Per pirmąjį kėlinį kartu sudėjus abi komandos pelnė 61 tašką, tačiau geriau rungtynes pradėjo šeimininkės, kurios įgijo 9 taškų pranašumą (35:26).

Visgi vilnietės atsakė spurtu 25:14 ir prieš pertrauką įgijo vieno metimo pranašumą (51:49).

Pajutusios, kad iniciatyva slysta iš rankų, „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkės sužaidė puikų trečiąjį ketvirtį bei varžovėms leido pelnyti vos 10 taškų (66:61).

Lemiamame kėlinyje šiaulietės galutinai perlaužė rungtynes bei po spurto 10:0, likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, baigtis tapo aiški (85:66).

Nesulaikomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Donica Cosby, kuri per 30 minučių surinko 28 taškus (7/12 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius ir 38 naudingumo balus.

Vilniečių ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ugnė Sirtautaitė, kuri pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 2/9 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, 4 sykius suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Šiauliai-Vilmers“: Donica Cosby 28 (9 atk. kam.), Ahiyona Vason 14, Urtė Bukauskaitė 13, Klaudija Janionytė 11 taškų (5 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Ugnė Sirtautaitė 21 (8 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė 17 (10 atk. kam.), Gabrielė Sederevičiūtė 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)