Finalinio ketverto naudingiausia žaidėja tapo Karolina Kazočiūnaitė. Ji per dvejas finalinio ketverto rungtynes vidutiniškai pelnė po 17 taškų, atkovojo po 8,5 kamuolio, atliko po 3 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 2 kamuolius ir rinko po 22 naudingumo balus.

„RKL-GUT.LT| trečiąjį sezoną skaičiuojančioje lygoje laimėjo antrąjį kartą. Praėjusį sezoną ši komanda triumfavo Alytuje surengtame finalo ketverte.

Pirmajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutes Alytaus komanda buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą (29:13), tačiau kaunietės antrajame kėlinyje ėmė jį mažinti.

Martynos Petrėnaitės vedama KTU iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms sugebėjo išlyginti rezultatą (34:34). Visgi paskutines kėlinio akimirkas kiek sėkmingiau sužaidė „RKL-GUT.LT“, kurios po dviejų kėlinių pirmavo 44:39.

Trečiajame kėlinyje užvirė kova. Kaunietės per kėlinį savo deficitą sumažino iki 1 taško (57:58) ir lemiamo kėlinio metu viskas prasidėjo iš pradžių.

Ketvirtajame ketvirtyje išryškėjo Alytaus komandos pranašumas. Jos „spurtavo“ 14:0 ir susikrovė 15 taškų pranašumą (72:57). Kaunietės pirmuosius taškus kėlinyje įmetė tik prasidėjus paskutiniai minutei, kuomet alytiškių pergalė abejonių nebekėlė.

Nugalėtojoms 23 taškus pelnė Karolina Kazočiūnaitė, 14 - Kristina Masionytė, 10 - Milda Sauliūtė.

Kauno ekipoje 22 taškus surinko Martyna Petrėnaitė (11 atk. kam.), 14 - Justina Razukevičiūtė, 10 - Ligita Kinkevičienė.

Vilniaus BC „Tiketa“ „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje iškovojo trečiąją vietą. Po ilgosios pertraukos pranašumą įgijusios vilnietės kovoje dėl bronzos 70:64 (11:13, 19:17, 23:19, 17:15) įveikė Kauno „LSU-Kauną“.

„Akvilės“ moterų krepšinio lygos finalinio ketverto metu buvo apdovanotos geriausios 2017-2018 metų sezono pirmenybių krepšininkės.

Iš pradžių apdovanojimus atsiėmė reguliaraus sezono lyderės pagal atskiras statistikos kategorijas. Rezultatyviausia sezono krepšininke pripažinta Karolina Kazočiūnaitė iš Alytaus „RKL-GUT.LT“, kuri per rungtynes vidutiniškai rinko po 21,4 taško.

Atkovotų kamuolių lyderė buvo Kauno KM „Aisčių“ vidurio puolėja Simona Visockaitė (vid. 15,05), daugiausiai rezultatyvių perdavimų išskirstydavo Alytaus klubo žaidėja Vaiva Garlinskė (vid. po 7,1), daugiausiai kamuolių perimdavo Garlinskės komandos draugė Milda Sauliūtė (vid. po 5), o pagal blokuotų metimų skaičių nepralenkiama buvo Visockaitė (vid. po 3,5).

Visų komandų treneriai ir atstovai rinko geriausiai besiginančią „Akvilės“ lygos krepšininkę. Šį apdovanojimą laimėjo Kauno „LSU-Kauno“ puolėja Kornelija Balčiūnaitė.

Finalo ketverte buvo apdovanota ir „Akvilės“ lygos efektingiausia krepšininkė, kuria buvo pripažinta Olga Fomina. Ją išrinko „Akvilės“ lygos fanai „feisbuke“. Tuo metu socialiniuose tinkluose aktyviausia buvo Vilniaus BC „Tiketa“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)