LSU Krepšinio studijų ir mokslo studijų centro vadovo Ramūno Butauto vadovaujamą Universiteto komandą į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Antanas Ūsas ir 16 taškų surinkęs Vytautas Pliauga.

Be minėtų krepšininkų LSU garbę draugiškame turnyre gynė sporto ir partnerystės prorektorius Vidas Bružas, mokslo prorektorius Edmundas Jasinskas, krepšininkė Kornelija Balčiūnaitė, krepšinio subtilybes tiriantys Kęstutis Matulaitis, Šarūnas Šniras, Mantas Mickevičius, Audrius Sniečkus, Vitas Lendraitis, Artūras Simanavičius ir studentas Matas Juzeliūnas.

Tuo metu LR Seimo komandos gretose išsiskyrė 9 taškus surinkęs Virgilijus Alekna, 8 taškus pelnęs Audrius Petrošius ir 7 taškus įmetęs Andrius Mazuronis.

LR Seimui taip pat atstovavo Andrius Kupčinskas, Bronislovas Matelis, Kęstutis Mažeika, Audrius Petrošius, Kasparas Adomaitis, Jonas Jarutis, Laurynas Kasčiūnas ir Valdas Sinkevičius. Ekipai vadovavo Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sporto viceministras Linas Obcarskas.

Tai jau ne pirmas LR Seimo ir LSU dėstytojų komandos draugiškas turnyras. Tokios rungtynės buvo organizuotos 2019-ųjų gruodį – tąkart pergalę taip pat šventė Universiteto atstovai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)